Almanya Parsiyel

Almanya Parsiyel

Türkiye’nin en fazla ihracat yaptığı Ülkelerin başında her zaman Almanya bulunur. İhracat taşımalarımız içerisinde Almanya parsiyel uzun yıllardır tır taşımacılığı ile hizmet sunduğumuz hatlar arasında lider konumdadır. Karayolu ve RORO gibi farklı seçenekleri kullanarak sunduğumuz parça yük taşımacılığı hizmetinde kısa transit sürelerle yüklerinizi teslim ederiz. Almanya’ya parsiyel karayolu taşımacılığında Türkiye’nin Kayseri, Mersin, Gaziantep, İstanbul gibi merkezi şehirlerinden varış Ülkesinin Münih, Berlin, Hannover, Wolfsburg, Stuttgart, Frankfurt gibi Metropol şehirlerine parsiyel nakliye hizmeti sunarız.

Almanya Parsiyel’de 7 Günlük Ulaşım

Almanya Parsiyel

Türkiye – Almanya arası parsiyel taşımacılığı 7 gün gibi kısa sürede gerçekleştirdiğimizi biliyor muydunuz? Sizlere sunduğumuz bu hızlı ve güvenilir taşımacılık servisi uzman ekibimiz ve şoför kadromuz ile ihtiyaçlarınıza her zaman doğru şekilde yanıt verir. Taleplerinizi doğru şekilde anlayarak çözüm odaklı lojistik yöntemleri geliştiririz. İstanbul depomuzdan çıkan parsiyel araçlarımız varış noktasına kadar geçen tüm süreçleri kontrol altında tutarız. Bu süreçlerin sizlere düzenli raporlarını iletiriz. Mesai zamanları içerisinde personellerimiz araç konumlarını düzenli şekilde tarafınıza mail ve telefon ile bildirir. Bu hizmetimiz tamamen sizlerin memnuniyeti açısından ve bizim kalite anlayışımız için önemlidir. İlke ve kurallarımıza bağlı olarak Almanya parsiyel hizmetini sunarız.

Almanya Parsiyel Fiyatları

Uluslararası nakliyat sektöründe uzmanlaşmanın getirmiş olduğu avantajları Almanya parsiyel fiyatları üzerinden uygun şekilde kaliteli hizmet anlayışı ile FXNAK Lojistik olarak sunuyoruz. Müşterilerimize en uygun fiyatlarla navlun sunmanın gururu ile servislerimize hız kesmeden devam ediyoruz. İstanbul depomuzdan 150 EURO’dan başlayan fiyatlarla Almanya’ya parsiyellerinizi taşıyoruz.

Almanya Parsiyel’de Önemli Bilgiler

  • Türkiye’den yükü gönderecek kişilerin ihracat yapabilmesi gerekmektedir. İhracat izni olmayan kişilerin göndereceği ürünleri taşıyamayız; kargo şirketleri ile görüşebilirler.
  • Alıcı Firmanın İthalat izni olmalıdır. Alıcı Firma veya Şahısın Eori numarası olmayan yükleri taşıyamayız.
  • İhracat Taşımaları için Faturası ile Gümrükçünüz beyanname açmalıdır. Yükler depoya ulaşmadan veya hemen ulaştıktan sonra beyanname açık olmalıdır. Belirttiğimiz Gümrük takipçimize ihracat evraklarını teslim edebilirsiniz.
  • Alıcı firmalar ithalat işlemlerini gerçekleştirmesi için İnvoice, Packing List, ATR, Menşe Şahadetnamesi açılmalıdır.
  • Almanya parsiyel’de T1 veya TIR karnesi kullanılır. Transit yüklemeleriniz için teminat gerekebilir. Önceden ilgili departmanımıza bilgi vermelisiniz.
  • Araç Gümrük İşlemlerini Tamamladıktan sonra Almanya parsiyel yüklerini teslim etmek için yola çıkar.

Almanya Parsiyel’de  Yol Güzergahı

Karayolu taşımalarımız Almanya için kullandığımız yol güzergahı hakkında bilgiler vereceğiz. Karayolundan giden TIR Şirketleri arasında bulunmaktayız. Aynı zamanda RORO Güzergahını Trieste / İtalya üzerinden kullanmaktayız.

Almanya Parsiyel karayolu güzergah: Türkiye Gümrük İşlemi > Kapıkule Sınırı Geçiş > Bulgaristan > Sırbistan > Hırvatistan > Slovenya > Avusturya > Almanya Parsiyel teslimatı yapmaktayız.

Almanya Parsiyel RORO Güzergah: Türkiye’de gümrükleme işlemlerini tamamlayan aracımız İlgili RORO Gemisi Limanından > Trieste / İtalya > Avusturya > Almanya şeklinde kısa sürede teslim sürecini içerir.

Almanya Transit ve İthalat Parsiyel

Türkiye – Almanya arası nasıl ihracat parsiyel nakliye hizmeti sunuyorsak; Almanya’dan Türkiye ithalat yapan parsiyel firmalar arasındayız. Almanya adres alımı – Türkiye’nin İstanbul İlinde Antrepoda teslim şekliyle Almanya ithalat parsiyel yüklerinizi taşımaktayız.

Almanya’dan Transit Olarak direk aktarmasız Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan gibi Ülkelere direk parsiyel hizmet sunarız.

Almanya Bölgeleri

1. Baden-Württemberg 6. Hamburg 11. Rheinland-Pfalz
2. Bayern 7. Hessen 12. Saarland
3. Berlin 8. Mecklenburg-Vorpommern 13. Sachsen
4. Brandenburg 9. Niedersachsen 14. Sachsen-Anhalt
5. Bremen 10. Nordrhein-Westfalen 15. Schleswig-Holstein
    16. Thüringen
IRAK ŞEHİRLERİ
Ad Dawr (الداور) At Taji (Tadji) (التاجي) Zaho (زاخو)
Divaniye (الديوانية) Bağdat (ܒܓܕܐܕ) (بغداد) Halepçe (حلبجة) )
Afak (عفك) Han El Bağdadi NasiriyeHalepçe (الناصرية) )
Al `Awja (العوجا) Bayji (بيجي) Samarra (سامَراء)
Basra (البصرة) Balad (بلد) Telafer (تل عفر,)
Hilla (الحلة) Bakuba (بعقوبه) Tıkrit (تكريت)
İskenderiye (إسكندرية) Duhok (دهوك / ܢܘܗܕܪܐ) Ez-Zubeyr (الزبير)
Kazımiye (الكاظمية) Felluce (الفلّوجة) Tuzhurmatu (طوزخورماتو)
Kut (الكوت) Green Zone (المنطقة الخضراء) Çemçemal (چه‌مچه‌ماڵ)
Al Miqdadiyah Hadise (حديثة) Şengal (سنجار‎)
Al-Qa’im (القائم) Hit (هيت) Dakuk (داقوق)
Al-Shamia (الشامية) Kerbela (كربلاء) Akra (عقرة)
Samava (السماوة) Hanekin (خانقين) İmadiye (العمادية)
Necef (النجف) Kerkük (ܟܪܟܘܟ) (كركوك) Amara (العمارة (مدينة))
Nasiriye (الناصرية) Musul (الموصل) (Ninawa ܢܝܢܘܐ) Raniye ( رانية)
Erbil (ܐܪܒܝܠ) (أربيل) Sadr City (مدينة الصدر (مدينة صدام سابقا) Revandiz (رواندز)
Süleymaniye (السليمانية) Samarra (سامراء)  
Ar Ar Tall Kayf (Tel Keppe) (تل كيف)  
Ramadi (الرمادي) Tikrit (تكريت)  
Ar Rutbah (الرطبة) Um Kasr (أم قصر)