Aşkabat Nakliye

FXNAK Lojistik Türki Cumhuriyetleri Orta Asya diye bilinen bölgelerde aktif olarak uluslararası nakliyat hizmeti sunarız. Aşkabat nakliye çözümlerimizde parsiyel, komple tır, frigo, sal kasa, lowbed gibi butik taşımacılık sunarız. Türkiye’den uluslararası taşımacılık sunduğumuz ülkelerin başında Türkmenistan bulunur. Aşkabat Türkmenistan‘ın resmi ve ticari Başkent’i olarak bilinir. Uluslararası Havalimanı ile ünlü olan Aşkabat Şehri genelde büyük şirketlerin faaliyet gösterdiği ana merkezdir. Lojistik çözümleri konusunda Aşkabat nakliyat hizmetimizde İstanbul – Aşkabat parsiyel taşımacılık, Türkiye’nin tüm illerinden komple tenteli tır, frigo tır, sal kasa dorse ile açık sevk edilen gabari dışı yüklerinizi Aşkabat’a teslim ederiz.

Aşkabat Parsiyel Nakliye

İstanbul – Aşkabat arası parsiyel taşımacılık yaparız. FXNAK olarak Aşkabat Şehrine her hafta düzenli en az 1 TIR parsiyel çıkış sağlarız. İstanbul depomuzdan Erenköy gümrük çıkış olmak üzere haftalık parsiyel seferler düzenliyoruz. Aşkabat parsiyel araçlarımız Azerbaycan üzerinden Türkmenbaşı Limanına varış ve Aşkabat Gümrük teslimidir.

Aşkabat Frigo Taşımacılık

Türkiye – Aşkabat frigo taşımacılık çözümlerimiz içerisinde soğuk zincir reefer ile taşınacak ürünleriniz zamanında alıcıya hızlı şekilde teslimi sağlarınız. Aşkabat’a çalışan araçlarımız -18 ile +20 derece arasında olan yüklerinizin güvenle taşımasını yapar. Frigo TIR (Dorse Ölçüleri) En (genişlik) 247 cm x Boy (uzunluk): 13,60 mt x 265 CM Yükseklik ölçülerindedir. Azerbaycan üzeri Aşkabat frigo araçlarımız maksimum 21 ton aşılırsa tonaj cezasına düşerek yük taşır.

Aşkabat Proje Nakliye

Türkiye’den inşaat projesi Türkmenistan‘da faaliyet gösteren firmaların İnşaat projeleri, ağır nakliye gibi çözümler sunuyoruz. Lowbed araçlarımızla ve sal kasa TIR ile yüklerinizi güvenle Aşkabat’a teslim etmekteyiz. Bizim ile çalıştığınızda proje yüklemelerinize özel ve sürekli araç tedarikin sıkıntı yaşamazsınız.