Azerbaycan Frigo Nakliye

Türkiye – Azerbaycan frigo nakliye yükleriniz için uluslararası nakliyat firması araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. FXNAK Lojistik olarak; Orta Asya Ülkeleri, Ortadoğu ve Avrupa Ülkelerine reefer taşımacılık çözümleri sunarız. Bünyemizde yer alan tedarikçi firmaların özmal araçlarıyla CMR Sigorta güvencesiyle Azerbaycan frigo tır nakliye fiyatları ve araç tedarik çözümleri sunuyoruz. Yıllık bazda ve spot bazlı taşıdığımız tüm yüklere önemle hareket ederek, yüklerinizi zamanında alıcılara teslim ediyoruz. Uluslararası nakliye çözümlerimizde frigo tır çalışmalarımızda yüklerinizin derecesini koruma altında tutarak varış adreslerine zamanında ulaştırırız.

Azerbaycan Frigo Nakliye Güzergahı

Türkiye’den Azerbaycan’a soğuk zincir yük taşımacılığı için kullandığımız güzergah şöyledir: Türkiye – Gürcistan ve Azerbaycan varışlıdır. Araçlarımız Sarp Sınır Kapısı Hopa’dan çıkış yaparak, Bakü Merkezine ve diğer illerine teslimatlar yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz güzergahlar tamamen yılların deneyimi ve tecrübesi ile güvenli ve zamanında teslimat için planlanmıştır.

Azerbaycan Frigo Nakliye Fiyatları

Türkiye’de Azerbaycan’a frigo tır taşıması yapan ender ve kalitesi ile ön plana çıkan FXNAK Lojistik; rekabetçi tır kiralama fiyatları sunar. Uluslararası ticarette rekabet gücünüzü etkileyen en önemli kriterler arasında navlun fiyatları bulunur. Navlun fiyatı gücünden ihracat, ithalat ve transit ticaret yapmanızı kolaylaştıran FXNAK Lojistik’ten Azerbaycan frigo nakliye fiyatları talep edebilir ve rezervasyon alabilirsiniz.