Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye
Azerbaycan

TÜRKİYE – AZERBAYCAN nakliye şirketleri içinde kurumsal yapısıyla marka farkını oluşturan FXNAK Lojistik, profesyonel ekibi ile Azerbaycan’a ihracat, ithalat, transit taşımacılıkta öncüdür. TÜRKİYE’den düzenli biçimde yaptığı Azerbaycan’a karayolu ile komple, ağır nakliye, parsiyel ve frigo araç hizmeti ile çözümler sunar. Firmalar yüklerini riske atmadan güvence içerisinde teslim olmasını ister. Fiyat ve rekabet avantajı sağlamak için en iyi fiyat ile, kaliteli şekilde nasıl yüklerini göndereceklerini düşünürler. Deneme, yanılma yöntemi ile çeşitli nakliye şirketleri ile yüklerini gönderirler. Nakliye işlerinde deneme, yanılma bu risk unsurudur. Taşıtacağınız yükün önemi riske edilmeyecek kadar değerlidir. Sizlerin Azerbaycan nakliye yüklerinizi Türkiye’den ve Avrupa’dan yüklüyor, varış adresine kadar güvenle teslim ediyoruz. FXNAK Lojistik ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak TİO Belgemiz, İSO 9001:2015 ve İSO 10002:2018 Belgeleriyle kalitede her zaman öncü Lojistik firmaları arasında yerini almıştır. Ana çalıştığı Azerbaycan nakliye hattında uzmanlığı ve profesyonel ekibiyle rekabetçi uygun navlun fiyatları sunar.

AZERBAYCAN NAKLİYAT HİZMETİNDE UYGUN FİYAT!

Türkiye – Azerbaycan arasındaki sıkı dostluk ve geçmiş bağlarından dolayı ihracat ve ithalat seviyesi yüksek oranda seyir etmektedir. Azerbaycan’a karayolu TIR taşıma fiyatlarından uygun navlun çözümleri FXNAK’tadır. Uzman olduğumuz Azerbaycan nakliye konusunda uygun navlunu bizden hemen alabilirsiniz.

Türkiye Azerbaycan Nakliye

FXNAK Lojistik; Uzman bir kuruluş ile Azerbaycan nakliyat hizmetinde kaliteyi ön plana çıkarmaktayız. İlgili hat için sunduğumuz hizmetleri incelediğinizde göreceksiniz ki: güçlü acentesi, tedarik ettiği tüm araçlarda CMR Sigorta güvencesi, hız ve sağlam teslimat prensipleriyle müşterilerimize kusursuz servis sağlıyoruz. Her zaman müşteri haklıdır politikamız ile hassas noktalarınızı bilerek günden güne altyapımızı teknoloji odaklı olarak güncellemekteyiz. Azerbaycan parça yük taşımacılık hizmetimizi inceleyebilirsiniz. İstanbul’dan düzenli şekilde Azerbaycan’a parsiyel taşımacılık araçlarımız haftada 2 defa çıkış yapmaktadır.

Azerbaycan Nakliye Güçlü Servis Ağı

FXNAK Lojistik ana hattı olan Azerbaycan nakliye ülkesinde güçlü bağlantılarıyla kusursuz taşımacılık hizmetinde öncüdür. Yükleriniz Türkiye çıkış noktasından varış noktasına kadar risksiz şekilde sağlam alıcılara teslimat yapılır. Azerbaycan acentemiz sizlere verdiğimiz önem gibi müşterilerinize de değer verir. Türkiye’den ihracat ve Azerbaycan’dan ithalat yüklemelerinizde kısa sürede yüklerinizi sevk ve teslim ederiz.

AZERBAYCAN NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

  • Azerbaycan’a Komple Karayolu TIR Taşımacılığı
  • İstanbul Azerbaycan düzenli parsiyel taşıma
  • Proje Taşımacılığı Türkiye – Azerbaycan Arası
  • Azerbaycan Limanlarına Kara Taşıması
  • İthalat, İhracat ve Transit Taşımacılık
  • Bakü ve Diğer Şehirlere Nakliyat
  • Azerbaycan’a Karayolu Konteyner Taşımacılığı