Bulgaristan Minivan Taşımacılık

Bulgaristan Minivan Taşımacılık

Türkiye’nin sınır komşusu olan Bulgaristan minivan taşımacılık hizmetinde rekabetçi fiyatlar FXNAK Lojistik’tedir. Panelvan tenteli, kapalı minivan nakliye çalışmalarında öncü olan firmamız ekspres servislerle yükünüzü teslim etmekteyiz.

Uluslararası taşımacılık hizmetinde express yük teslimatlarının doğru adresiyiz. Parsiyel sevkiyatlarımızla TIR ile göndermek istemediğiniz acil olan yüklerinizi minivan seçeneği ile 1 veya en geç 2 günde Bulgaristan’a teslim ediyoruz. Minivan ve panelvan taşımacılık hizmetinde avantajınız bir tırı doldurmayan ve acil olan yükleriniz parsiyel tır ile gitse 4-5 gün gibi sürede teslim olurken, panelvan ve minivan araçlarımızla 1 veya 2 günde varış gümrüğüne ulaşmaktadır.

Avrupa Ülkelerine minivan yüklerinizi FXNAK Lojistik ile güvenle gönderebilirsiniz. Yüklerinizin zamanında, sağlam ve güvenilir şekilde minivan yükleri taşıyan firmayız.

Avrupa Express Taşımacılık

Türkiye’den ihracat yüklerinizi veya ithalat yüklerinizi göndermek, getirmek istiyorsanız Avrupa express taşımacılık hizmetimiz ile yükleriniz kısa transit süre ile teslim edilmektedir. Kurumsal olarak gerçekleştirdiğimiz minivan express araçlarımızla yükleme yerinden, varış yerine kadar tüm lojistik süreçleri organize etmekteyiz. Avrupa ekspres taşımacılığı fiyatları ile rekabet gücünüze, güç katıyoruz. Bulgaristan minivan taşımacılık fiyatları uygun ve rekabetçi navlun sunuyoruz.

Bulgaristan TIR Nakliye için tıklayınız.

FXNAK Lojistik İSO 9001:2015, İSO 10002:2018, TİO Belgesi, Marka tescil belgeleriyle hizmet sunar. FXNAK Lojistik olarak Dubai ofis ve dünya geneli acente ağımızla kaliteli hizmet sunarız.