Doha Nakliye

FXNAK Lojistik olarak Katar‘ın Doha Merkezine nakliye çözümlerini profesyonel olarak sunuyoruz. Doha nakliye çalışmalarımızda frigo, sal kasa, komple tır, lowbed, gabari dışı yükleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Doğru ve profesyonel olarak gerçekleştirmiş olduğumuz Doha nakliye firmaları olarak ihracat, ithalat, transit yüklerinizi adres teslimi yapmaktayız. Kurumsal firmalara hizmet sunduğumuz faaliyetler arasında parsiyel taşımacılık gibi butik alanlarda sürdürülebilir lojistik üzerine çalışmalarımızı yapmaktayız. Doha karayolu TIR nakliye çözümlerimizde rekabetçi navlun fiyatları FXNAK Lojistik’ten talep edebilirsiniz.

Doha Nakliye Firmaları

Katar’ın en büyük ve Merkezi İli olan Doha Başkenti’nde Türkiye Merkezli İnşaat firmaları Katar’da inşaat projelerini devam ettirmektedir. Katar Doha inşaat malzeme taşımalarında her zaman öncü olan FXNAK Lojistik Doha nakliye firmaları içerisinde TİO Belgesine sahip yetkili kuruluştur.

FXNAK Lojistik Kimdir?

Ortadoğu, Avrupa ve Türki Cumhuriyetleri Ülkelerine karayolu TIR Taşımacılığında frigo, tenteli, sal kasa, gabari dışı, lowbed (ağır nakliye) hizmetleri sunan profesyonel lojistik firmasıdır. Uluslararası nakliyat sektöründe yılların deneyimi ve tecrübesi ile müşterilerine doğru hizmet sunar. Katar, Dubai, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Ürdün, Lübnan, İran, Irak, İsrail Ortadoğu hatlarında uzun yılların tecrübesi ile uzman personelleriyle her zaman hizmetinizdedir.

FXNAK Lojistik olarak; RORO Gemisi kiralama, freight forwarder, brokerlık, parsiyel konsol ve liman hizmetleri sunarız. Aynı zamanda denizyolu ve havayolu taşımalarında rekabetçi fiyatları bizden talep edebilirsiniz. DOHA KARAYOLU NAKLİYE GÜZERGAHI: Türkiye – İran Bandar Buşehr Limanı RORO – Er-Ruwais / Katar Limanı çekici hizmeti , Doha adres varışı şeklinde taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz.