Dubai Nakliye

Dubai Nakliye, taşımacılığı olarak , Uluslararası Kara Taşımacılığı alanında kapsamlı hizmetler vermektedir. Firmamız, uluslararası bağlantıları ve deneyimli personeli ile tüm ticari, operasyonel ve hukuki konuları göz önünde bulundurarak karayolu taşımacılığında müşterilerine en uygun çözüm önerileri sunmaktadır.Dubai Nakliye

FXNAK Transport  araç filosu ile Türkiye ‘nin bütün illeriden ortadoğu ülkelerine Suriye,Lübnan,Ürdün,Suudi Arabistan,Katar,Dubai,Umman ülkelerine  düzenli olarak İhracat ve ithalat komple ve parsiyel çıkışlı yüklemeleri yaparak sektörde hizmet vermektedir.

FXNAK Transport, Dubai nakliye hizmeti olarak, Başta Abu Dhabi, Jebel Ali,Sharjah Bögelerine olmak üzere tüm şehirlerine  ticaretinin globalleşme sürecinde artan ithalat ve ihracat taleplerine karşı alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.

 Dubai  için Karayolu,Tenteli  dorse  komple taşımacılığı, parsiyel Taşımacılığı ise anlaşmalı acenta ile  deniz ve havayolu uluslararası  taşımacılık  hizmet vermekteyiz.

Karayolu :  Komple Yüklerde ,  Ortadoğu ve Ortaasya ülkelerine İstanbul, Ankara,İzmir, Antalya, Konya, , Mersin, , Gaziantep, Adana,Hatay illerden başta olmak üzere tüm şehirlerden komple direk çıkış ve varış  ihracat – ithalat yüklemelerine hizmet vermektedir.

Dubai Nakliye’de Türkiye için Gerekli Evraklar

  • Türkçe Fatura ( Türkiye’de Kullanılır )
  • Çeki Listesi (Türk Gümrüklerinde Kullanılır)
  • İhracat Beyannamesi (Türk Çıkış Gümrüğü İçin Kullanılır)

 Dubai için Kullanılan Evraklar

  • Invoice (Yurtdışı Faturası)
  • Packing List (Yurtdışı Çeki Listesi)
  • Menşe Şahadetnamesi
  • Sağlık Sertifikası (Gıda Yüklemeleri İçin)

Dubai Nakliye’de Güzergah ve Transit Süre nasıldır?

Türkiye >>>Suudi Arabistan>>>Dubai

Türkiye > İran > Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri)

Dubai Güzergah: Yükleme yeri – İskenderun Liman(RORO Feribot) – Duba Port Limanı(Suudi Arabistan Giriş Limanı) – Dubai adres teslim
Suudi Arabistan’da Duba Port ( Arabistan giriş Limanı ) ‘ta işlemler yapılır. İşlem bitiminde araç yüklerini boşaltmak için adreslere sevk edilir. Transit süre 16-18 gün arasıdır.(tahmini süre)

İran Üzeri Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Karayolu Taşımasında güzergah şu şekildedir: Türkiye’den yükleyen Dubai nakliye aracımız gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra örnek İstanbul’dan yüklemiş ise Erenköy veya Muratbey Gümrüğünde gümrük tamamlanır; Doğubeyazıt Gürbulak Sınır Kapısından İran’dan transit geçerek Dubai’ye varış yapar. Dubai’nin Sharjah Limanından işlemleri tamamlandıktan sonra Dubai adres teslimi olmaktadır. Bu süreçte toplam 8 – 9 günlük bir zaman diliminde teslimat yapılır.