Gabari Dışı Taşıma

06.11.2020
Gabari Dışı Taşıma

Gabari Dışı nedir? Gabari dışı taşıma nedir? İlk önce Gabari kelimesini ele almamız gerekmektedir.

Gabari nedir, ne demek? Gabari: Karayolunda yüklerin rahatça belirlenen standartlarda taşınmasıdır.

Gabari Dışı taşımacılık nedir? Karayolları kanunun belirlenen taşıma ölçüleri dışına taşmasına gabari dışı taşımacılık denilir.

FXNAK Lojistik gabari taşıma kanunları üzerinde uzmanlaşmış ve gabari dışı yüklerinizin nasıl taşınacağına dair tüm yol, güzergah ve planlama organizasyonunu yapmaktadır.

FXNAK Lojistik gabari dışı taşıma üzerine uzmanlaşmış kurumsal lojistik firmasıdır. TIR ve konteyner açık sevkiyatlar için sunulan taşıma yöntemi olan gabari dışı yükleme FXNAK’tadır. Proje yüklerinize özel ağır nakliye ve gabari dışı yükleri sal kasa, uzatmalı tır dorsesi ve lowbed araçlarımızla taşımaktayız. Kuveyt, Katar, Dubai, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Irak, Ukrayna, Almanya, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Belçika, Hollanda ülkelerine gabari yük taşımacılığı sunarız.

Karayolu Gabari Dışı Yük Taşımacılık

İskenderun, Mersin Limanlarından yurtiçi gabari yük taşımacılığı hizmeti sunarız. İskenderun Limanı gabari yük taşımacılığında kullandığımız yurtiçi taşıma araçları lowbed dorse, sal kasa, uzatmalı dorselerle gelen ithalat veya ihracat yapmak istediğiniz proje taşıma yüklerini sevk etmekte ve tüm izin, öncü işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Gabari Dışı Taşıma Hizmetlerimiz

  • Lashing Yük sabitleme hizmeti
  • Öncü hizmeti
  • Yol izin belgesi
  • Lowbed, sal kasa, uzatmalı dorselerle yük taşımacılığı
  • Yol, güzergah planlama