Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Karayolu, Denizyolu, Havayolu olarak Uluslararası Nakliyat hizmetleri sunarız. En uygun maliyet ile taşımalarınızı güvence altında varış noktasın ulaştırırız. Uluslararası düzeyde Global Acente ağımızla hizmet sunar teslimat yapmaktayız.

Karayolu Taşımacılık

Uluslararası Nakliyat hizmetlerimiz içerisinde yer alan Karayolu Nakliyat hizmetinde profesyonel hizmet politikası ile çalışmaktayız. Türkiye’den ithalat, ihracat, transit taşımaların adresiyiz. Avrupa’dan gelen yüklerinizi – Orta Asya ve Ortadoğu Ülkelerine transit taşımaktayız. Karayolu Çözümlerimiz.

Denizyolu Taşımacılık

Denizyolu Taşımacılık ile Türkiye’den ve Dünya’nın çeşitli noktalarından Parsiyel, Full konteyner taşımacılık hizmeti sunarız. Ortadoğu ve Uzakdoğu Bölgelerine direkt gemi seferleriyle ve rakbetçi navlunlarla denizyolu taşımacılığında hizmetinizdeyiz. Denizyolu Hizmeti

Havayolu Taşımacılık

Türkiye’den İATA’ya dahil olan tüm ülkelerin Havalimanlarına Hava Kargo taşımaları yaparız. Gerçekleştirdiğimiz operasyon süreçlerinde İhracatçı ve ithalatçı firmaların yüklerini taşımaktayız. Kurumsal hava kargo çözümlerini FXNAK’ta bulabilirsiniz. Hava Kargo

Proje Taşımacılık

Karayolu taşımaları içerisinde Gabari Dışı yüklerinizi Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya Ülkelerine taşırız. Tecrübeli Proje ekibimiz ile yükleriniz başarıyla teslimat noktalarına varır.

Parsiyel Taşımacılık

Karayolu, Havayolu, Denizyolu taşıma yöntemlerimiz ile ihracat parça yüklerinizi teslim ederiz.

RORO Taşımacılık

Ortadoğu, Afrika, Avrupa Kıtalarına tek yön seferler ile RORO Taşımacılık hizmeti sunarız. Silobaz, Tanker, Beton Santralleri, Tryeler, Lowbed gibi tek yön ihracat, ithalat veya transit yüklerinizin güvenle teslimatı FXNAK’tadır.