Hollanda Nakliye
Hollanda Nakliye

Lojistik işi güvene dayalı, kaliteli hizmet satın almak isteyen müşterilerle, servis sunan firmalarının bağlantıları ile gerçekleşen ciddi bir iştir. Lojistik sektörünün parçası olan uluslararası nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmalar içerisinde Hollanda nakliye yapan firmalar araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. FXNAK Lojistik Avrupa Ülkelerine Uluslararası nakliye hizmetini TİO BELGESİ, İSO 9001:2015, İSO 10002:2018 Belgeleriyle kaliteli düzeyde gerçekleştirir. Profesyonel ekibiyle araç sevkiyat planlaması yapan firmamız İstanbul deposundan düzenli olarak Hollanda parsiyel nakliye hizmeti sunar. Hollanda ülkesine sunduğumuz hizmetler içerisinde lowbed, açık sal kasa yüklemeleri, gabari dışı yük taşımacılığı, frigo, komple tenteli tır ve parça yük taşımacılığı gibi seçenekleri sunarız.

Hollanda Nakliye Güzergahı

Gerek RORO gerek ise karadan yükleriniz kısa sürede Türkiye’den Hollanda’ya FXNAK Lojistik güvencesiyle teslim olur. Kullanmış olduğumuz güvenli yol rotası ile yüklerinizin kısa sürede sağlam ve güvenilir varışı sağlarız. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile Bulgaristan » Romanya » Macaristan » Avusturya » Almanya » Hollanda varış yapmaktayız. Mersin ve İzmit Limanlarından Trieste İtalya Limanı üzerinden RORO ile Hollanda nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Hollanda transit süresi: 7 Gündür.

Hollanda Nakliye Fiyatları

İstanbul, Gebze, Kocaeli, Bursa şehirlerinden Hollanda nakliye fiyatları yıl içerisinde iniş, çıkış yaşasa da ortalama 4.200 euro seviyelerindedir. Mersin – Amsterdam navlun fiyatları ise ortalama 4.400 euro’dur. Konya, Ankara, Kayseri 4.300 EURO bazında 06.02.2021 tarihinde ortalama navlunlar baz alınarak fiyat bildirildi. Yıl içerisinde fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatı neler etkiliyor? Arz, talep, Hollanda ithalat ve transit yüklerinin dönüş yüklerinin miktarı ve resmi giderler fiyatlara etki etmektedir. RORO ile taşımalarda RORO Fiyatları doğrudan navluna etki eder.

Kısa sürede teslimat, rekabetçi navlunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Nakliyat Hizmetlerimiz

  • Kısa transit süreli, sağlam teslimat
  • Hollanda nakliye çalışmalarında, parsiyel, komple tır, frigo tır, gabari dışı yük taşımacılığı
  • Türkiye’nin Akdeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Marmara, Ege Bölgelerinden Hollanda Ülkesine yük teslimatı
  • Araç Takibi ve konum bildirimi
  • CMR Sigortası güvencesinde kurumsal hizmet