İran Nakliye

İran nakliye, FXNAK hızla değişen ve globalleşen dünyada, yoğun rekabet altında faaliyet gösteren firmaların lojistik gereksinimlerine en hızlı ve pratik şekilde cevap vermek amacı ile kurulmuştur.

Uluslararası taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmiş olan firmamız; dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda ve aynı zamanda kendi araç filosu ile ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
İran nakliye,  Ortadoğu ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerine acente ağları, deneyimli personeli ve güvenilir sözleşmeli tedarikçileri ile komple ve parsiyel ithalat/ihracat Karayolu taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Orta doğu ülkeleri (Suriye, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan, Katar, Umman, U.A.E. Orta Asya ülkeleri olarak ( İran, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan) haftalık seferlerle Karayolu parsiyel ve komple tır taşımacılığı hizmeti sunan firmamız, talebinize istinaden komple / parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya da ulaştırmaktadır.

FXNAK Lojistik; ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır. İstanbul’da bulunan kiralık depomuzdan İran’ın tüm şehirlerine parsiyel Komple tır (kuru yük veya yaş meyve sebze) Tente ve Frigo taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Türkiye’de düzenli parsiyel hizmet sunan firmalardan biriyiz. Lojistik hizmetlerimiz yanında Nakliyat hizmetine özmal ve kiralık araclar ile sürekli olarak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İran’da bulunan acentemiz parsiyel olan işlemleri başarılı şekilde yapmaktadır.

Depolama : İstanbul ‘da 4.400 m2 depolama alanına sahip anlaşmalı acentemizle gümrüklü ve serbest depolama ve parsiyel hizmeti sunmaktayız.

İran Nakliye Nasıl Yapılır?

FXNAK Lojistik’e öncelikle rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Rezervasyon onayı alındıktan sonra Malzemeler İstanbul depoya gelir gelen malzeme  diğer malzemelerle beraber tır’a aktarılır Erenköy gümrüğü yapılır. İşlemleri tamamlandıktan sonra Gürbulak sınır kapısından çıkış yaparak  İran / Bazargan’a giriş kapısından giriş işlemi yapıldıktan sonra  boşaltma adresine bağlı bulunan gümrüğe teslim edilir.

Parsiyel Güzergah : İstanbul depo – Erenköy gümrüğü – Dogu Beyazıt /Gürbulak Çıkış kapısı – İran /Bazargan giriş kapısı – Teslim adrese bağlı gümrüğüne teslim edilir.

Transıt Süre : Gümrükleme, hava ve yol şartlarına istinaden 4/6 gün arasıdır.