İsrail Nakliye

FXNAK olarak; Türkiye’den ihracat taşıması İsrail nakliye çözümleri içinde yer alan kara, deniz, hava fiziksel taşımacılık çözümleri arasında müşteri ihtiyaçlarına göre hızlı teslimatı ön gören çözümler sunarız. İsrail’e nakliye çözümlerimiz arasında düzenli parsiyel taşımacılık (denizyolu, havayolu, karayolu), full tır ve konteyner taşımacılığı, RORO Taşımacılığı ile alternatifler sunarız. Yüklerinizi Türkiye’den ihracat nakliyesi olarak göndermek istiyorsanız Türkiye’de bulunan konteyner gemi ağımız ve İsrail’in Haifa ve Ashdod Limanlarına yüklerinizi kısa sürede teslim ederiz.

Karayolu İsrail Nakliye

İsrail NakliyeUluslararası Taşımacılık alanında yıllardır profesyonel ekip tarafından kurulan FXNAK Lojistik’in ana hatları arasında İsrail nakliye hizmeti bulunur. Uzman ekibimiz İsrail’in tüm bölgelerini iyice bilmekte ve evraksal, operasyonel süreçleri en iyi şekilde yürütmektedir. Avantajlı fiyatlarla İsrail karayolu, denizyolu ve havayolu nakliye çözümlerimize ulaşabilirsiniz. Mersin Limanı’ndan hareket eden RORO gemisi ile proje bazlı ve ağır tonajlı yüklerinizi Haifa Limanına güvenle teslim ederiz.  İsrail nakliye çalışmalarında Türkiye’nin İstanbul Şehrinden yükleme yapan bir tır şu güzergahı izler: İstanbul > Gebze > Sakarya > Bolu > Ankara > Aksaray > Mersin Limanı > Haifa / İsrail Limanına araçlar varış yapar. Alıcının acentesi tarafından gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra alıcı yüklerini Haifa Port’ta teslim alır. Bu karayolu taşımasının süresi maksimum 7 gün gibi kısa sürede tamamlanmaktadır. Haifa Limanı’ndan yüklerini çıkarmak isterse ortalama 1.500 usd gibi ekstra masraf ödemektedir. Bu tamamen İsrail Devleti tarafından Türk araçlarına konulan kuraldır.

İsrail Denizyolu Parsiyel Nakliye

Ashdod Parsiyel

FXNAK uzun yıllardır İsrail hattında denizyolu parsiyel taşımacılık yapmaktadır. Yıllardır İsrail’deki lojistik tecrübemizle profesyonelleşerek sistemli şekilde düzenli olarak parsiyel taşımacılık sunarız. İsrail’deki nakliye çözümlerimiz arasında bulunan İsrail parsiyel taşımacılıkta teslimatı gemi kalkışından 4 gün sonra Ashdod ve Haifa Limanlarında yapmaktayız. Konteyner taşımacılığında uygun fiyatlarımız ve hızlı teslimatlarımız ile hemen fiyat alın!

İstanbul > Ambarlı Port – Ashdod ve Haifa Limanlarına Konteyner parsiyel konsol açmaktayız.

İsrail Hakkında Bilgiler

Türkiye ile siyasi sorunlar sürekli baş gösterse de şu gerçektir ki İsrail Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alır. İsrail’in komşuları bakıldığında Ürdün, Lübnan, Suriye ve Mısır gibi Ülkelerdir. İsrail Ordusunda alışa gelmişin dışında bayanlarda görev yapmakta ve zorunlu askerlik görevini gerçekleştirmektedir. Nüfus bakımından ve Toprak Bakımından Dünya’nın en küçük topraklarına sahip Ülkeleri arasındadır. Ülkede 2 tane ana dil konuşulmakta: İbranice ve Arapça’dır. Liman Kentleri ticaretin ana kaynaklarını oluşturur. Bilimsel olarak çalışmalarında Dünya’da belli bir öneme sahiptir.