Katar Frigo Nakliye

Türkiye – Katar arasında frigo TIR ihtiyacınız varsa FXNAK Lojistik olarak Katar frigo nakliye hizmeti sunuyoruz. Karayolu ile Katar’a TIR taşımalarında marka isim olan FXNAK Lojistik kuru yük, soğuk zincir, parsiyel ve ağır nakliye çözümleri sunar. Taşımacılık firmaları arasında doğru tercihleriniz işlerinizin çözüm odaklı ilerlemesini sağlar.

Doha, Hamad, Er-Ruwais gibi şehirlere soğutuculu tır ihtiyacınız varsa karayolu ile frigo tırlarımız hizmetinizdedir. Katar frigo taşıması yapan firmalar arasında markasını tescillemiş ve ilk İran üzeri Katar’a frigo tır sevkiyatları yapan şirketler içerisinde bulunuyoruz.

Katar Frigo Operasyonel Süreç

Türkiye’den yükleme yapan Katar FRİGO TIRLARI gümrük işlemleri ihracatçı firma tarafından tamamlandıktan sonra Doğubeyazıt – Gürbulak üzerinden İran Bazargan veya Dilucu Gümrükten giriş yaparak Nahcivan üzerinden İran’a giriş yapar. Araçlarımız Bandar Deyyer veya Bandar Buşehr Limanı’ndan E-Ruwais Limanı’na RORO Gemisi ile geçiş yapar. Katar frigo araçlarımızın dorseleri Katar’a varış yapar. Alıcının gümrükçüsü işlemleri tamamladıktan sonra talebinize göre iç nakliye çekici hizmeti sunarak Hamad, Doha gibi şehirlere teslimat yapabilmekteyiz. ER-Ruwais Liman masrafları alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Katar Frigo Taşımacılık TIR Evrakları: İhracat yükünüzün alıcıya ulaştırılması gereken evrakları şunlandır: CMR, RORO Konşimento Görüntüsü, Manifestodur.

Katar Frigo İhracat Evrakları: İnvoice, Packing list, Menşe Şahadetnamesi, Sağlık Sertifikası

Türkiye’den yükleme yaptığımız genel şehir listesi ise şöyledir: İstanbul, Bursa, İzmit, Gebze, Kocaeli, İzmir, Aydın, Denizli, Muğla, Antalya, Ankara, Konya, Kayseri, Aksaray, Bolu, Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay illerinden düzenli olarak yaş sebze meyve, gıda ürünleri, hammadde gibi ürünlerin taşımasını Katar frigo ile yapmaktayız.

Frigo TIR Teknik Özellikleri

Termoking – frigo adında adlandırılan treyler araçlarımız ısı muhafazasına sahiptir. Dorselerimiz tamamen teknolojik alt yapıya sahiptir. Katar’a giden termoking araçlarımız ürünlerinizi tamamen muhafaza ve koruma özelliğindedir.

Uzunluk: 1360 cm
Genişlik: 245 cm
Yükseklik: 270 cm

Maksimum Eksi Derece: -18
Artı Derece: +20