Kıbrıs Nakliye

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nakliye yapan firmalar içerisinde İSO 9001:2015, İSO 10002:2018, TİO BELGESİ gibi önemli belgelere sahip olan FXNAK Lojistik; Kıbrıs nakliye konusunda uzmanlığı ile ön plana çıkmaktadır. Türkiye – Kıbrıs arasında RORO ile araçlarını sevk eden firmamız uzun yıllardır lojistik çözüm sunduğumuz hatlar arasındadır. Kıbrıs nakliye hizmetlerimiz içerisinde parsiyel, komple tır, sal kasa, lowbed araçlarımızla hizmet sunarız. Cumhurbaşkanlığı yüklerini Kıbrıs’a taşıyan kurumsal lojistik firmasıyız.

Kıbrıs Komple TIR Nakliye

Dış ticaretin can damarı olan karayolu tır nakliyesi Türkiye’den Kıbrıs’a yapmaktayız. Modern araçlarla profesyonel şekilde yükleriniz hasarsız, sağlam ve zamanında varış yapar. Ekibimiz çalıştığı hatlarda uzman desteği sunar. Globalleşen dünyada hızlı ve rekabet koşullarına uyum sağlayan firmalar ayakta kalmaktadır. Rekabetin en önemli parçalarından birisi olan lojistik faaliyetleri doğru çözüm ortağı ile yapılmalıdır. Doğru lojistik çözüm ortağınız FXNAK ‘tan rekabetçi navlun talep edebilirsiniz.

Kıbrıs Parsiyel Taşımacılık

Türkiye – K.K.T.C. ‘ne parsiyel taşımacılık konusunda uzman olan FXNAK Düzenli olarak Kıbrıs parsiyel yapmaktadır. Yükün adet, ölçüleri (en x boy x yükseklik), tonaj, mal cinsi, istiflenme şekline göre m3 (cbm) hesaplaması yapılır. Varış şehrine göre parsiyel taşımacılık fiyatları müşterilerimize sunulur. Avantajlı parsiyel navlun çözümlerimizle yükleriniz profesyonel şekilde adresine teslim olur.

Kıbrıs Lowbed Nakliye

K.K.T.C. lowbed, sal kasa, ağır nakliye ve proje yüklerinde en hızlı ve güvenilir taşımacılık çözümleri FXNAK’tadır. Kurumsal lojistik çözümü arayan müşterilerimiz için Kıbrıs lowbed nakliye ihtiyaçlarınızın doğru lojistik firmasıyız. Lowbed taşımalarında uzman nakliyeciler ile çalışmanız sizi her zaman avantaja taşır. Bu avantajı doğru tercihleriniz ile yapabilirsiniz. Kıbrıs nakliye konusunda FXNAK’tan destek alabilirsiniz.

Kıbrıs Nakliye Nasıl Yapılır?

Türkiye’den Taşucu Limanı’ndan düzenli olarak RORO Seferleri ile araçlarımız Kıbrıs’a yük taşımaktadır. Yükleriniz zamanında alıcılarınıza teslim edilir.

Kıbrıs’a Nakliye Hakkında S.S.S.

Kıbrıs’a TIR’lar Nasıl Gidiyor?

Karayolu + RORO sistemiyle Kıbrıs’a nakliye firmaları TIRlarını sevk etmektedir. Araçlar Türkiye’den Kıbrıs’a kısa sürede varış yapmaktadır.

Kıbrıs Nakliye İhracat Olarak mı Gidiyor?

FXNAK Lojistik olarak Kıbrıs ve diğer çalıştığımız ülkelere ithalat, ihracat nakliye teslimatları yapmaktayız. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne Türkiye’den giden ürünler ihracat olarak gitmektedir.