Konteyner Taşımacılık

Konteyner Taşımacılık

FXNAK Lojistik olarak konteyner taşıma hizmetinde Uluslararası kara + deniz ve demiryolu taşımacılık yöntemlerini birleştirerek multimodal taşımacılık hizmetleri sunar. Konteyner nakliye hizmetimizde kapıda limana karayolu konteyner taşıma, limandan limana denizyolu konteyner taşıma, istasyondan istasyona konteyner ve vagon taşıma gibi çok yönlü taşımacılık sistemlerini bir araya getirmekteyiz. FXNAK Lojistik olarak kaliteli hizmet ilkesi ile Türkiye’den teslim aldığı konteynerları Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Katar, Kuveyt, İran, Irak gibi bölgelere teslim eder. Konteyner bazlı proje geliştiren firmaların aradığı 40 HC ve daha çaplı konteynerlar için gabari dışı, yol izinleri, konteyner kilitli tır ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz.

Türkiye’den teslim aldığımız gabari dışı özel ekipmanlı yükleri Katar, Kuveyt, Dubai’ye İran güzergahı üzerinden teslim etmekteyiz. Tamamen butik taşımacılık çözümleri üzerine odaklanan FXNAK Lojistik global pazarda rekabet gücünüzü arttırmaktadır.

Denizyolu Konteyner Taşımacılık

Türkiye’nin İskenderun Limanı, Mersin Limanı, Gebze Limanı, Haydarpaşa, Ambarlı, İzmir ve Antalya Limanı’ndan Ortadoğu Limanları Olan Hamad (Doha), Er-Ruwais Limanı / Katar, Cidde Limanı ve Dammam Limanı, Riyadh Dry Port / Suudi Arabistan, Dubai, Jebel Ali / Birleşik Arap Emirlikleri, Haifa, Ashdod Limanı / İsrail, Alexandria, İskenderiye, Port Said Limanı / Mısır, Tunus Limanı, Fas Limanlarına gemi ile konteyner taşımacılık ypmaktayız. Türkiye’den adresten alım yapıp, liman veya acentemizin olduğu noktalarda kapı teslimi hizmetler sunuyoruz.

İskenderun Konteyner Taşımacılık: Hatay’ın İskenderun İlçesinde Bulunan Limak Port, Assan Port’tan boş konteyner alımlarını yapıp İskenderun, Antakya’dan yükleme yaptıktan limana konteynerları iç nakliye ile teslim ederiz. İskenderun Liman’dan Uzakdoğu, Ortadoğu, Afrika Limanlarına yüklerinizi uygun navlun ile teslim ederiz.

Mersin Konteyner Taşımacılık: Mersin Limanı’na Akdeniz, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinden konteynerları kapıdan yükleme yapıp, Mersin Liman’dan dünya geneli deniz aşırı taşımacılık sunarız.

İzmir Konteyner Taşımacılık: Nemport, Aliağa Limanı’na Ege Bölgesinden yurt içi konteyner taşımacılık hizmetlerimizle yüklerinizi teslim alıp, limana ve limandan dünya geneli limanlara gemi ile konteyner taşımalarınızı özenle yaparız.

Ambarlı, Gebze, Haydarpaşa Konteyner Taşımacılık: İstanbul ve çevre illerden konteyner iç nakliye hizmeti ve konteyner denizyolu yurtdışı taşımalarını FXNAK güvencesiyle yapabilirsiniz. Yüklerinizin zamanında teslimatı için kurumsal lojistik ortağınız her zaman yanınızdadır.

Taşıma Yaptığımız Konteyner Tipleri

 • 45’lik Özel Ekipmanlı Konteyner
 • 40 HC (40’lık High Cube Konteyner)
 • 40 DC (Dry Cube)
 • 20 DC
 • Open top, flatrack konteyner taşıma çözümlerimiz.

Konteyner Taşımacılık Çözümlerimiz

 • Kapıdan, kapıya konteyner nakliye
 • Türkiye’de Ortadoğu Ülkelerine TIR üzerinde konteyner taşıma
 • Karayolu TIR üzerinde yurtiçi konteyner taşıma
 • Adresten konteyner dolum, limana konteyner nakliyat
 • Gabari dışı konteyner taşıma
 • Konteyner kilitli araçlarla taşımacılık