Kosova Nakliye

Kosova Nakliye

Balkan Ülkelerine taşımacılık hizmetlerimiz arasında Kosova nakliye yer alır. Hızlı, güvenilir ve sağlam taşımacılığın doğru adresi olan FXNAK Lojistik; Kosova’da geniş dağıtım ağına sahiptir. Türkiye’den CMR Sigortası güvencesiyle Balkanlar’a teslimatlar yaparız. 13,60 tenteli tır, sal kasa, parsiyel yükleme ihtiyacınız olduğunda FXNAK Lojistik yanınızdadır.

Kosova Komple TIR Nakliye

Türkiye’den karayolu ile Kosova nakliyesi Bulgaristan üzerinden yapılmaktadır. Kapı Kule’den çıkış yapan 13,60 tenteli tır, sal kasa ve lowbed araçlar varış adresine hızlı şekilde ulaşır. Bu ulaşım süresinde TIR Nakliyesi konusunda uzman olan ekibimiz süreçleri yönetir. Türkiye’nin İstanbul şehrinden yükleyen araçlarımız ilgili gümrükte işlemlerini tamamladıktan sonra varış ülkesine doğru yola çıkar. Komple TIR nakliyesinde FXNAK Lojistik Kosova uygun navlun fiyatları ile rekabet etmenizi sağlar. Kosova’ya kullandığımız tedarik araçları ve araçlarımız CMR Sigortası güvencesindedir. Firmamızın İSO 9001:2015, İSO 10002:2018, TİO Belgesi ile hizmet sunarız. Ulaştırma Bakanlığı’nın Yetki Belgesi ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Kosova Parsiyel Nakliyat

Türkiye’nin İstanbul ilinden sürekli olarak haftalık Kosova parsiyel nakliye gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel olarak parça yük taşımacılığında uzmanlaşan firmamız yüklerinizin zamanında Kosova’da olmasını sağlamaktayız. CMR Sigortalı şekilde, Ulaştırma Altyapı Bakanlığı onaylı olarak parsiyel taşımacılığına uygun şart ve koşulları bulundurmaktayız.

Kosova Nakliye Fiyatları

Günümüz şartlarında firmalarında uluslararası alanda rekabet koşullarını belirleyen en önemli etkenler taşımacılık ve lojistik maliyetleridir. Kosova nakliye fiyatları konusunda FXNAK Lojistik size avantajlı fiyatlar sunar. Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla en iyi Kosova nakliye fiyatlarına bizimle ulaşın!

Kosova Hakkında Bilgiler

Balkan Ülkelerinden biri olan KOSOVA, AVRUPA BİRLİĞİ ÜYESİ DEĞİLDİR. ÜLKEDE EURO PARA BİRİMİ İLE İŞLEM YAPILMAKTADIR.

Kosova Nakliye Konusunda Sorular / Cevaplar

Kosova’ya Kaç Günde Yüklerimiz Ulaşır?

Kosova Ülkesine Türkiye’den yükleme yapan 13,60 tenteli TIR ortalama 4 günde ulaşmaktadır. Bulgaristan üzeri güzergah kullanarak araçlarımız varış ülkesine yetişir.

Kosova Nakliye Faturasında KDV Var mı?

Yurtdışı sevkiyatlar KDV istisnasına tabii olduğundan dolayı KDV’siz fatura kesilmektedir.

Kosova Komple TIR Yüklemesi Hangi Şehirlerden Alınır?

Türkiye’nin tüm illerinden Kosova’ya komple tır yüklemesi yapabiliriz. Parsiyel araçlarımız İstanbul’dan çıkış yapmaktadır.

Kosova Navlunlarında Hangi Döviz Kullanılır?

Kosova ve Balkan Ülkelerine taşımalar için EURO para birimi ile navlun ödemesini yapabilirsiniz.