Kuveyt Nakliye

FXNAK Lojistik olarak; Kuveyt başta olmak üzere tüm Ortadoğu ülkelerine uluslararası nakliyat hizmetleri sunarız. Son zamanlarda Türkiye’deki ihracatçıların sıkça sorduğu Kuveyt nakliyat hizmetinde karayolu taşımacılık var mı? Evet yılların tecrübe ve deneyimi ile İran üzeri ve İskenderun’dan RORO ile Kuveyt nakliye hizmetini başlattık. Her zaman sektöründe öncülük yapmayı ilke edinen firmamız müşteri odak butik çözümler sunar.

Kuveyt Ülkesine Taşımacılık

Türkiye’den Ortadoğu ülkelerine olarak Suriye, Lübnan, Ürdün, S.Arabistan, Katar, Kuveyt, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman yönelik başarılı hizmetleriyle bilinen FXNAK Lojistik;  hizmetleriyle de geniş çevrelerce desteklenmektedir. Gelişmiş ve her geçen gün gelişmesine devam etmekte olan modern araç filosuyla müşterilerinin taleplerini tam anlamıyla karşılamaya çalışmaktadır. Hem karayoluyla hem de denizyolu taşımacılığıyla hizmetlerini geniş acente yelpazede sürdürmekte olan firmamız araçları aynı zamanda doğa dostu Euro5 normlarındaki olmasıyla dikkat çekmektedir. FXNAK Transport acente ağına sahip olup Kuveyt’e tente ve frigo araç çeşitleri ile ürünlerinizin doğru zamanda doğru yerde olması için sizlere en uygun maliyetli modeli üretebilecek bir altyapıya sahiptir. Bu hedefler doğrultusunda FXNAK Transport sektörün en önemli ve dinamik oyuncuları arasında yer almaktadır.

Kuveyt Nakliye Fiyatları

Türkiye – Kuveyt arası taşımacılık fiyatları araştıranlar için FXNAK Lojistik Kuveyt nakliye fiyatları konusunda avantajlar sunuyor. Türkiye’nin tüm bölgelerinden Shuwaikh Limanı’na kombine TIR + Konteyner taşımacılığı hizmeti sunarız. Yılların deneyimi ile gerçekleştirdiğimiz Kuveyt’te aktarmalı taşımacılık hizmetinde uygun Kuveyt navlun fiyatları bizden talep edebilirsiniz.

Kuveyt Nakliye Operasyonel Süreç Yönetimi

Kuveyt Nakliye

FXNAK Transport; Komple tır taşımacılıkta karayolu ile hizmet vermektedir. Parsiyel taşımacılık olarak ise anlaşmalı geniş acente ağı ile denizyolu hizmet vermektedir.

 Türkiye için Gerekli Evraklar
 • Türkçe Fatura ( Türkiye’de Kullanılır )
 • Çeki Listesi (Türk Gümrüklerinde Kullanılır)
 • İhracat Beyannamesi (Türk Çıkış Gümrüğü İçin Kullanılır)

Kuveyt için Kullanılan Evraklar

Türkiye’den Kuveyt Ülkesine giden ihracat, ithalat yüklerinde yurtdışı nakliye için talep edilen evraklar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

 • Invoice (Transit Geçiş Ülkeleri ve Kuveyt Varış Gümrüğünde Kullanılır)
 • Packing List (Transit Geçiş Ülkeleri ve Kuveyt Varış Gümrüğünde Kullanılır)
 • Menşe Şahadetnamesi (Transit Geçiş Ülkeleri ve Kuveyt Varış Gümrüğünde Kullanılır)

Kuveyt Nakliye’de Güzergah ve Transit Süre nasıldır?

 1. Alternatif Çözüm: Türkiye İskenderun RORO > Duba Limanı Suudi Arabistan > Kuveyt
 2. Alternatif Çözüm: Türkiye > İran > Kuveyt
 • Kuveyt  Güzergah: Yükleme yeri – İskenderun Liman RORO  – Duba Limanı / Suudi Arabistan – Kuveyt
  Suudi Arabistan’da Duba Port Limanda ‘ta giriş işlemler yapılır. İşlem bitiminde araç yüklerini boşaltmak için adreslere sevk edilir. Transit süre 10-12 gün arasıdır.(tahmini süre)
 • Kuveyt İran Üzeri Güzergah: İstanbul veya Ankara gibi Merkezi İllerden yükleyen karayolu tır aracı Kuveyt’e giderken Sakarya, Kocaeli, Konya, Kayseri gibi ana güzergahlar üzerinden gidebildiği gibi Adana üzerinden Gaziantep yolunu takip edip Doğubeyazıt Kapısı olan Gürbulak Sınır Kapısından İran’a giriş yapar. Bazargan’da işlemlerini tamamlayan araçlarımız Huremşehir ve Bandar Abbas Limanı’ndan Kuwait’in Shuwaikh Port’una varış yapar. Alıcı gümrük işlemleri, liman masraflarını ödedikten sonra yükünü teslim alır.

Uluslararası Nakliyat Hizmetlerimiz: Türkiye’den Kuveyt uluslararası nakliye hizmetimizde karayolu + RORO, karayolu TIR = Konteyner aktarma reefer (frigo), standart kuru yük taşımacılığı, İstanbul – Kuveyt arası her hafta düzenli parsiyel taşımacılık sunarız. Uluslararası nakliye hizmetimizde araç takibi, profesyonel şekilde lashing gibi seçenekler sunarız.

Kuveyt Ülkesine Uluslararası Nakliyat Hizmetlerimiz

 • Kuwait nakliye hizmetinde liman teslimi hizmet.
 • Kuveyt Taşımacılıkta araç takibi
 • Müşteri odaklı konum bildirimi ve profesyonel Kuveyt nakliye operasyonel süreç yönetimi
 • Kuveyt parsiyel nakliye konteyner taşımacılık
 • Kuveyt konteyner ekipman sıkıntısına son veren İran üzeri aktarmalı tır + konteyner taşımacılığı yapan firmayız
 • Kuveyt operasyonel sürecinde uzman ekip ile ithalat, ihracat ve dış ticaret firmalarına hizmet sunuyoruz.