Türkiye, Doğu Avrupa, Asya Kıtasının tam ortasında olduğu ve köprü görevi gördüğünden dolayı önemli lojistik çalışmalarının oluğu ülkedir. Mısır nakliye çalışmalarında üst sırada yer alan Türkiye ihracat rakamları olarakta Mısır’a en fazla ürün hareketliliği yapan ülkeler arasında yerini alır.  Mısır’a taşımacılık hizmetlerimizde denizyolu ve havayolu taşımacılığı doğru çözümler üretiriz.

Mısır Nakliye

Mısır Denizyolu Nakliye

Türkiye’den Mısır’a uzman denizyolu ekibimizle hizmetinizdedir. Ticaret yapan, üretim yapan firmaların düzenli olarak parsiyel ve komple denizyolu konteyner taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Mısır’a Türkiye’den en fazla giden ürünleri incelediğimizde plastik malzemeler, mobilya, tekstil, makine gitmektedir.

Mısır Denizyolu Nakliye

Türkiye’den Mısır’a Fiyat Almak İçin Buraya Tıklayınız!

Mısır’a Türkiye’nin Başlıca şehirlerinden iç nakliye hizmeti dahil Alexandria Limanı, Port Said Limanı’na düzenli olarak parsiyel konteyner taşımacılığı yanında denizyolu full 40’lık, 20’lik konteyner taşımacılığı yapmaktayız.  İstanbul, Bursa, İzmit, Kocaeli, Tekirdağ, Gebze, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri, Gaziantep, Mersin, Adana, Hatay gibi önemli İller ve İlçelerden düzenli şekilde ihracatçı firmalar Ambarlı Limanı konteyner konsolumuza yüklerini göndermek ve düzenli Alexandria, Mısır’ın Port Said Limanlarına düzenli haftalık servislerimizle yükleri sevk ederiz. Kısa transit süre ile uygun navlun çözümü sunarız.

Mısır Nakliye Çözümlerimiz

Mısır Konteyner Nakliye

 • FCL – İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir, Mersin, İskenderun Limanlarından Konteyner Taşımacılığı
 • Mısır İthalat Taşımaları
 • İstanbul Ambarlı Limanı – Alexandria ve Port Said Direk Haftalık Parsiyel Servis
 • Mısır’a Türkiye’den FULL Konteyner Taşımacılığı
 • Acil Taşımalar İçin Direk Servis Çözümleri
 • 40 HC, 40 DC, 20 DC ve Reefer, Open Top, Flatrack Konteyner Ekipmanı Sağlama
 • Mısır’a Hava Kargo Hizmeti (Mısır Havayolu Taşımacılığı)
 • Liman Hizmetleri ile Mal Kabul, Elleçleme
 • Makine Yüklemelerine Özel Vinç Kiralama, Lashing Hizmeti
 • Mısır Fuar Lojistik Çözümü
 • Mısır RORO Seferi hizmetimizde Silobaz, Tanker, Lowbed, Treyler gibi sıfır tek yön mobil ürünlerinizi RORO çözümlerimiz ile Mısır’a nakliye yapmaktayız.

Aşağıda, servis detaylarımızı zaman çizelgesi ve yükleme organizasyonlarımızla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık Detayları: Ambarlı Limanı’ndan yüklediğimiz denizyolu yüklerinizi her hafta düzenli parsiyel konsollarımızdan çıkış yaparız. Limana giriş yapacak yükleriniz genelde Liman sahasında da değil; limana bağlı olan depoda konsolide ederek konteynerlarımızı yükleriz. Yüklerinizi gümrüklü depomuza gönderirken orijinal irsaliye ile göndermelisiniz. Gümrükçünüz cut off gününe uygun olarak mal giriş yaptıktan sonra gümrük açar. Daha sonra işlemler tamamlanır ve gümrükçünüz liman ofisine evrakları teslim eder. Mısır denizyolu parsiyel taşımacılığında cut off gününe uygun müşteri tarafımıza bill of lading talimatını (konşimento talimatı) yollar. Gemi çıkış yapmadan önce müşteriye bill of lading draftı yollanır. Draft’ta düzeltme olacak ise gemi kalkış yapmadan bu işlemler gerçekleşmelidir. Aksi halde geminin kalkış yapması halinde ekstra konşimento masrafı riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Mısır Havayolu Hizmetlerimiz

Mısır Havayolu Nakliye

İstanbul’dan Mısır’ın Kahire Şehri Başta olmak üzere tüm Havalimanlarına hava kargo nakliye hizmeti yapmaktayız. Havayolu taşımacılığı hizmetimizde günlük uçuş programlarımıza uygun gümrüklü ürünleriniz Mısır’a çok kısa sürede ulaştırılır. Bu servisimiz küçük çaplı ve tonajı az olan ürünler için kullanılmaktadır. İstanbul içerisinde yurtiçi nakliye hizmetimizle yüklerinizi Havalimanı depomuza sevk edebiliriz. Müşterilerimizin Mısır nakliye ihtiyacına gerekli tüm havayolu çözümleri sunarız. Zamanınız ve paranız değerli ise tam size uygun Mısır hava kargo çözümleri sunarız. Her zaman hızlı ve sağlam teslimat güvencesiyle profesyonel hava kargo hizmetimizden yararlabilirsiniz.

Mısır RORO Seferi

Avrupa’dan gelen Mersin, Bursa, İzmit Derince Limanlarından tek yön ürünleriniz olan semi treyler, yarı römork, lowbed, silobaz, tanker, beton mikseri, beton santralleri gibi mobil aksamlı (tekerlekli) ürünlerinizi Mısır’ın ana limanlarına taşımaktayız.