Ortadoğu Ülkelerine Nakliye

Ortadoğu Ülkeleri Türkiye’nin yakın komşuları sayılan ülkelerdir. Ortadoğu nakliye hizmetimizde yüklerinizi adresten, gümrük; adres, adres teslim seçeneği ile taşımaktayız.

FXNAK Lojistik olarak Ortadoğu’ya komple TIR, full konteyner, TIR parsiyel, konteyner parsiyel, proje taşımacılığı, ağır nakliye ve frigo taşımacılık çözümleri sunarız. Uzun yıllardır çalıştığımız ülkeler: Irak, İran, Katar, Dubai, Mısır, Kuveyt, Suriye, Ürdün, Lübnan’dır.

Ortadoğu Ülkelerine Deniz, Hava ve Karayolu Nakliye Hizmeti

Ortadoğu Nakliye hizmetimiz içerisinde Uluslararası çalıştığımız ülkeler listesi yukarıdaki gibidir. Türkiye’den düzenli olarak karayolu ile ağırlıklı Katar, Dubai, Ürdün, Lübnan, İran, Irak ülkelerine komple ve bazı ülkelere parsiyel yapmaktayız. Denizyolu ve havayolu ile yukarıda bulunan tüm ülkelere taşıma servislerimiz vardır.

Kuveyt Karayolu Taşımacılık: Türkiye – Kuveyt arasında kara taşımacılığı olarak 13,60 tenteli ve frigo hizmeti sunuyoruz.

Katar Karayolu Taşımacılık: Türkiye – Katar arası karayolu taşımacılığında İran üzeri 13,60 tenteli, frigo tırlarımızla hizmet sunuyoruz.

Ürdün Karayolu Taşımacılık: İsrail üzerinden giden tenteli tırlarımız ile Türkiye – Ürdün arası parsiyel ve komple taşıma hizmeti sunarız.

Suriye Karayolu Taşımacılık: Suriye ülkesi tampon bölgelerine karayolu ile aktarma yüklerini taşımaktayız. Türkiye’nin Cilvegözü, Kilis, Gaziantep Şehirlerinden Suriye sınır kapılarına aktarma hizmeti sunarız.

İran Karayolu Taşımacılık: Türkiye – İran arasında komple, parsiyel, frigo ve ağır nakliye çözümleri

Irak Nakliye: Irak’a düzenli olarak karayoluyla komple tenteli, frigo tır, parsiyel taşımacılık ve ağır nakliye çözümleri

Dubai Karayolu: Dubai’ye düzenli olarak İran üzerinden aktarmalı ve direk karayou tır servisi sunuyoruz.

Lübnan Karayolu: Türkiye – Lübnan arası TIR Taşımacılığında RORO Servisleriyle Trablus (Tripoli Limanı) varış yapmaktayız.

Mısır Denizyolu: Mısır Ülkesine Türkiye’den düzenli komple konteyner ve parsiyel konsol hizmetini denizyolu ile sunarız.

Ortadoğu Nakliye Evrak ve Operasyonu

Araç, konteyner veya havayolu ile göndereceğiniz yükler için alıcının ihracatçı firmadan talep ettiği evraklar şöyledir: CMR, Airwaybill, B/L, İnvoice, Packing List, Menşe Şahadetnamesi talep edilirse CE Belgesi, Sağlık sertifikasıdır. Alıcılar Genelde evrakları kargo veya kaptan postası olarak talep edebilir.