Özbekistan Frigo Nakliye

Günümüz global iş dünyasında soğuk zincir yüklerin ülkeler arasında sirkülasyonunu reefer, frigo tır veya reefer konteyner ile yapılmaktadır. Özbekistan frigo nakliye çalışmalarında yüklerinizi güvenle cmr sigortalı, düzenli bakımları gerçekleştirilen, EURO normlarında araçlarımızla teslimat yapmaktayız. Frigo tır ile soğuk zincir ile yüklerin yükleme noktasından, varış noktasına kadar ısı kontrolünü yönetmek önemlidir. Bu süreçleri doğru şekilde yönetmek uzmanlık işidir. Taşkent, Cizzak, Buhara, Semerkand, Urgenç, Namangan, Nukus, Andican, Kokand, Fergana, Karşi Şehirlerine Türkiye’den veya Özbekistan’dan ithalat soğuk zincir yüklerini taşırız.

Özbekistan’a Reefer Taşımacılık

Kurumsal olarak gerçekleştirdiğimiz reefer, frigorifik (frigofirik) taşımacılık üzerine profesyonel ekibimizle müşterimize adres teslimi hizmet sunarız. Sürdürebilir lojistik planlamamızda müşteri ve çözüm odaklı nakliye hizmeti sunarız. Özbekistan’a gönderilen reefer ürünleri incelediğinizde genelde yaş sebze, meyve, soğuk kimyasal ürünler, turşu, süt ürünleri, dondurulmuş etler gibi ürünler ihracat yapılmaktadır. Bu ihraç ürünlerini taşıtmak için uygun fiyat arıyorsanız FXNAK Lojistik hizmetinizdedir.

Özbekistan Frigo Nakliye Fiyatları

TIR kiralama fiyatlarını sorguluyorsunuz ve rekabetçi navlun araştırıyorsanız FXNAK Lojistik Özbekistan frigo nakliye fiyatları konusunda sizlere avantajlı ve uygun navlun sunar. Piyasa şartlarında ve dünyada ürün satış rekabetini etkileyen en önemli etkenler arasında lojistik maliyetler yer alır. Doğru lojistik çözüm ortağı ile hareket ettiğinizde rekabette her zaman avantaj sağlar ve önde olursunuz.