Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

FXNAK Lojistik Uluslararası nakliyat hizmetinde Özbekistan karayolu tır nakliyesi hizmeti sunar. Türkiye – Özbekistan nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgiler. Türkiye ile Özbekistan her zaman kardeş ülke olarak görülür. Geçmişten günümüze gelen bağ; uzun dönemler kardeşlik ruhu ile bizleri hareket ettirmiştir. Türkiye’nin en önemli ticaret ortakları arasında Özbekistan’ı göstermek mümkündür. İhracat, ithalat ve transit yüklemeleri Türkiye’den veya Avrupa Ülkelerinden Özbekistan nakliye yapmaktayız. Bu nakliye türü karayolu taşımacılık üzerinedir. Profesyonel olarak yüklerini Özbekistan’a tır nakliyesi ile parsiyel, komple, proje taşımacılığı veya ağır nakliye ihtiyaçlarınıza talebinize uygun şekilde çözümler sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyimi en iyi şekilde yaptığımız işe yansıtıyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Özbekistan Karayolu TIR Nakliyesi

Özbekistan Nakliye Şirketleri

İhracat yüklerinizin Özbekistan’a gönderilmesi gerekli ve nasıl göndereceğiniz hakkında bilgi ve fiyat mı talep etmek istiyorsunuz? FXNAK Lojistik olarak; Türkiye’den  Taşkent ili başta olmak üzere Özbekistan’ın geneline yük dağıtımı yapmaktayız. Özbekistan karayolu tır nakliye çalışmaları konusunda uzmanlaşan firmamız kurumsal firmalara çözüm sunar. Gönderici ihracatçı alıcı ithalat firmasıysa gönderiniz ihracat, ithalat veya transit olsun yüklerinizi taşırız.

Özbekistan Nakliye Yol Güzergahları

Türkiye’de Özbekistan’a giden Türk TIRLARI veya yabancı TIR hangi güzergahtan, nasıl gidiyor? Türkiye’den Özbekistan nakliye yapan tır şirketleri araçlarınız İran üzerinden veya Gürcistan üzerinden Özbekistan nakliye seferleri düzenlemektedir. Düzenli olarak araçları Özbekistan’a çalışan FXNAK Lojistik Gürcistan üzerinden TIRLARINI göndermektedir.

Güzergah: Türkiye > Gürcistan > Rusya > Kazakistan > Özbekistan

Alternatif: Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Elet Limanı > Aktau / Kazakistan Limanı > Özbekistan Taşkent nakliye şeklindedir.

Özbekistan Nakliye Fiyatları

Türkiye’den Özbekistan nakliye yapan firma araştırıyor ve Özbekistan nakliye fiyatları avantajlı olan firmayı tercih etmek istiyorsanız rekabetçi navlun ile her zaman önde olan FXNAK Lojistik sizlere fiyat indirimi sunar. İhracat, ithalat taşımalarında profesyonel olarak uzmanlaşma ile maliyetlerini indirgeyen ve her zaman iyi navlun politikası ile müşterilerimizin yanındayız.

Özbekistan Taşkent Nakliye

Türkiye’den Özbekistan’ın Taşkent Başkentine nakliye arıyorsanız FXNAK Lojistik ile Özbekistan Taşkent nakliye hizmetiyle sizlere lojistik çözüm sunar. Taşkent’e Türkiye’den makine, tekstil ürünleri, mobilya, gıda ürünleri, teknoloji malzemeleri, frigo taşımalara özel çözümler üretmekteyiz. Türkiye’den Taşkent nakliye ihtiyaçlarınıza tam zamanlı çözümler sunarız.

Buhara, Cizzak, Andican, Taşkent, Semerkant, Harezm, Kaşkaderya İllerine nakliye şirketleri araştırmanız halinde rekabetçi navlunlarla FXNAK Lojistik taşımacılık hizmetleriyle sizleri avantaja davet ediyor.

Uluslararası Nakliyat Hizmetlerimiz: Türkiye’den Özbekistan uluslararası nakliyat çalışmalarımız FXNAK Lojistik olarak: Kompe tır taşımacılığı, frigo (reefer tır), parsiyel karayolu teslimat ve ağır nakliye (proje taşımacılık) çözümleri sunarız.

Özbekistan Nakliye Çözümlerimiz

  • Türkiye’den Özbekistan taşımacılık üzerine kapıdan, kapıya teslimat
  • Özbekistan’a parsiyel taşımacılık
  • Özbekistan Proje Taşımacılık
  • Özbekistan’a Ağır Nakliye Hizmetleri
  • Türkiye’den Özbekistan Nakliye çalışmalarında gabari dışı teslimat

Özbekistan Nakliyat Hakkında S.S.S.

Özbekistan’a Nakliye Süresi Kaç Gün?

İstanbul’dan yükleme yapan tenteli, frigo tırlarımız Gürcsitan, Rusya hattı üzerinden 14 gün ortalama transit süre ile Özbekistan’a varış yapar. Kullanmış olduğumuz güzergah üzerinde uzman şoförlerimiz varış adresine hızlı gitmek için elimizden gelen tüm imkanları seferber etmektedir.

Özbekistan Nakliyat Fiyatlarına KDV Dahil mi?

Yurtdışı taşımalarında KDV istisnası, muafiyeti uygulanmaktadır. Özbekistan nakliye fiyatları içerisinde KDV bulunmaz.

Özbekistan’a Rekabetçi Navlun Nasıl Sunuyorsunuz?

FXNAK Lojistik olarak; uzman olduğumuz karayolu tır taşıma fiyatlarında rekabetçi fiyatlar sunarız. Uzun yıllardır çalışmış olduğumuz Özbekistan hattında sorunsuz ve maliyetleri indirgeyerek teslimat sağlamaktayız.