Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

Türkiye – Özbekistan nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgiler. Türkiye ile Özbekistan her zaman kardeş ülke olarak görülür. Geçmişten günümüze gelen bağ uzun dönemler kardeşlik ruhu ile bizleri hareket ettirmiştir. Türkiye’nin en önemli ticaret ortakları arasında Özbekistan’ı göstermek mümkündür. İhracat, ithalat ve transit yüklemeleri Türkiye’den veya Avrupa Ülkelerinden Özbekistan’a nakliye yapmaktayız. Bu nakliye türü karayolu taşımacılık üzerinedir. Profesyonel olarak yüklerini Özbek’e tır nakliyesi ile parsiyel, komple, proje taşımacılığı veya ağır nakliye ihtiyaçlarınıza talebinize uygun şekilde çözümler sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyimi en iyi şekilde yaptığımız işe yansıtıyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Özbekistan Karayolu TIR Nakliyesi

Özbekistan Nakliye Şirketleri

İhracat yüklerinizin Özbekistan’a gönderilmesi gerekli ve nasıl göndereceğiniz hakkında bilgi ve fiyat mı talep etmek istiyorsunuz? FXNAK Lojistik olarak; Türkiye’den  Taşkent ili başta olmak üzere Özbekistan’ın geneline yük dağıtımı yapmaktayız. Özbekistan karayolu tır nakliye çalışmaları konusunda uzmanlaşan firmamız kurumsal firmalara çözüm sunar. Gönderici ihracatçı alıcı ithalat firmasıysa gönderiniz ihracat, ithalat veya transit olsun yüklerinizi taşırız.

Özbekistan Nakliye Yol Güzergahları

Türkiye’de Özbekistan’a giden Türk TIRLARI veya yabancı TIR hangi güzergahtan, nasıl gidiyor? Türkiye’den Özbekistan nakliye yapan tır şirketleri araçlarınız İran üzerinden veya Gürcistan üzerinden Özbekistan nakliye seferleri düzenlemektedir. Düzenli olarak araçları Özbekistan’a çalışan FXNAK Lojistik Gürcistan üzerinden TIRLARINI göndermektedir.

Güzergah: Türkiye > Gürcistan > Rusya > Kazakistan > Özbekistan

Alternatif: Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Elet Limanı > Aktau / Kazakistan Limanı > Özbekistan Taşkent nakliye şeklindedir.