Polonya Nakliye

Yüklerinizin zamanında Türkiye’den Polonya nakliye hizmetimizle güvenle teslim ediyoruz. FXNAK Lojistik bünyesinde yer alan modern taşıma ekipmanlarıyla yüklerinizin konfor içerisinde ulaşmasını sağlıyoruz. Araçlarımız CMR Sigortası ile taşıdığı yükü güvence altına alıp; Varşova başta olmak üzere Polonya’nın tüm şehirlerine teslimat yapıyoruz.

Polonya nakliye firması olarak parsiyel, komple tır, gabari dışı nakliyat işlerinde uzmanlaşan FXNAK Lojistik profesyonel desteğini müşterilerine sunar.

Polonya Karayolu TIR Nakliyat

Polonya TIR Taşımacılığı hizmetinde karayolu güzergah kullanan FXNAK Lojistik yüklerinizin hızlı ve sağlam şekilde alıcılarınıza teslimat yapar. CMR Sigortasıyla karayolu taşımalarının tümünde güvencede olmanızı sağlayan FXNAK Lojistik ile yüklerinizi gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz. Kurumsal hizmet açısından müşterilerine her zaman kaliteli hizmeti sunmayı ilke edilen firmamız kapıdan kapıya tır taşımacılığı yapar. Polonya nakliye çalışan firmalar arasında çevreye duyarlı, hava kirliliğine karşı mücadele etmekte ve son teknolojiye sahip çevre standartlarına uygun EURO normlarında olan araçlarımızla yükleriniz bizlere emanet.

Polonya Parsiyel TIR Nakliye

İstanbul Şehrinden – Varşova Merkez İline ve diğer Polonya illerine parsiyel taşımacılık sunarız. Her hafta İstanbul Lojistik depomuzdan Polonya parsiyel araçlarımız çıkış yapar. Şoförlerimiz ve tüm çalışanlarımız Polonya hattında gerekli donanıma sahiptir.

Türkiye Polonya Gabari Dışı Taşımacılık

Gabari dışı taşımacılık işlerinde faaliyet gösteren firmalar Polonya gabari dışı taşımacılık konusunda uzman olmalıdır. FXNAK Lojistik Polonya gabari dışı nakliye çalışmalarında personelleri gerekli donanım, bilgi ve eğitime sahiptir. Proje yük taşımacılığında ürün detaylarına uygun araç organizasyonu ve güzergah planlamasını kusursuz şekilde yapmaktadır. Taşmalı yüklerde kullandığımız araç tipleri sal dorse, uzatmalı dorse, lowbed araç dorseleridir. Ağır nakliye ve proje taşımalarınızda doğru çözüm adresiniz FXNAK Lojistik’tir.

Polonya’dan Transit Taşıma

Polonya’dan ithalat yüklerinizi Türkiye’ye getirmekteyiz. Aynı zamanda Polonya transit 3. ülke taşımalarımızla yüklerinizi Polonya’dan Irak’a, Polonya’dan İran’a, Polonya Azerbaycan, Dubai, Katar, Kuveyt, Ürdün, Lübnan, Suriye ülkelerine transit olarak taşımaktayız.

Polonya Ülkesine Özel Taşımacılık Çözümlerimiz

  • Türkiye’den Polonya nakliye hizmetinde kapıdan, kapıya teslimat.
  • YDG Dahil Polonya parsiyel taşımacılık
  • Her hafta düzenli İstanbul – Polonya Ülkesine Parsiyel Çıkış
  • Polonya nakliye çalışmalarında araç takibi
  • Polonya nakliyat hizmetlerimiz içerisinde operasyonel destek
  • Türkiye’den Polonya’ya Karayolu TIR Taşımacılığı