Suudi Arabistan Nakliye: Kurumsal taşımacılık çalışmalarıyla ihracat, ithalat ve transit yüklemeleri karayolu, denizyolu ve havayolu olarak sunan firmamız kapsamlı şekilde tarafınıza hizmetler sunar.

Suudi Arabistan Nakliye

Karayolu Nakliye: Türkiye – Suudi Arabistan ihracat yüklerinizin hızlı teslimatını ön görüyorsanız mutlaka karayolu ile taşıtmanızı öneririz. Firmamızın en uzman olduğu alanlar arasında yer alan karayolu hizmet ağı içerisinde Saudi Arabia bulunur. Tüm şehirlerine adres teslimi karayolu yük taşımacılığı hizmeti sunarız. Uluslararası Nakliyat hizmetlerimiz içerisinde yer alan karayolu navlun talebi tarafımızdan isteyebilirsiniz. Suudi Arabistan nakliye çözümlerimize ulaşmak için bizimle hemen iletişime geçiniz.

Denizyolu Nakliye: Türkiye’den ihracat veya Suudi Arabistan ithalat yüklerinizi denizyolu ile göndermek ve getirmek için firmamız sizlere kurumsal denizyolu çözümleri sunar. Dünya geneli yaygın global acente ağımız ile noktadan – noktaya son hizmet varış yerine kadar teslimat sunarız.

Havayolu Nakliye: Yüklerinizin acil taşıması söz konusu ise Cidde, Riyadh gibi merkezi Havalimanlarına ihracat ve ithalat yük taşımacılığı sunarız. Tüm süreçleri doğru şekilde yöneterek yükünüzün sağ salim hızlı şekilde teslimatı için profesyonelce efor sarf eder ve işlemi başarılı şekilde sonuçlandırırız.

İhracat nakliye yüklerinizi Türkiye – Suudi Arabistan arasında adeta bir köprü görevi görerek profesyonel ve hızlı teslimat koşullarında tarafınıza kurumsal teslimat garantisi verir. Türkiye’den hızlı şekilde sevk edilmesi gereken yüklerinizi alternatif olarak Suudi Arabistan ihracat nakliye servislerimiz ile taşırız. Müşterilerimizin ihracat yükleri olduğu zaman tarafımıza gelen talepleri karşılamak için en verimli çözümleri müşterilere sunarız. Hizmet çeşitlerini ihtiyaçlar doğrultusunda analiz eder, ihtiyaca entregre olacak şekilde işleme alırız.

Suudi Arabistan Nakliye Evrak Operasyon Bilgileri

Suudi Arabistan İhracat Nakliye Evrakları: Suudi Arabistan’a göndermek istediğiniz ürünlerinizin gümrük işlemi yapması ve aynı zamanda alıcının yükü teslim alabilmesi için gerekli evraklar genelde şöyledir: Türkçe Fatura, Menşe Şahadetnamesi, Çeki Listesi, Sağlık Sertifikası, Ticaret Borsası Onayları, Ticaret Odası onaylı İnvoice ve evraklar… gibi sıralamaktadır. Alıcı firma için gerekli genelde lazım olan evraklar: İnvoice (İngilizce Fatura), Menşe Şahadetnamesi (certificate of origin), Packing List (İngilizce Çeki Listesi) Konşimento (Denizyolu, RORO) , CMR (Karayolu) veya Airway Bill (Havayolu), Sağlık Sertifikası, SASO Belgesi (Suudi Arabistan’da bazı ürünler için şarttır. Özellikle yedek parça, elektrik ve elektronik malzemeleri, otomotiv ürünleri v.s.)

Suudi Arabistan İthalat Nakliye: Suudi Arabistan’dan Türkiye’ye gelecek yüklerinizi adresten alıp, adres teslimi hizmetimizle sunarız. Bu hizmeti gerçekleştirirken gönderici ve alıcı firmanın ihracat ve ithalat yapabilmesini esas alırız. Çünkü İthalat nakliyelerinde gönderici ve alıcı gümrük işlem ve vergileri ödemektedir. Tarafınıza sunduğumuz door – door hizmet nakliye ile ilgilidir. Aradaki ödenen vergi, harç, kabul ücretleri, liman masrafları gibi masraf kalemleri ihracatçı ve ithalatçı tarafından ödenmektedir.

Suudi Arabistan İthalat Nakliye Evrakları: İnvoice (İngilizce Fatura), Menşe Şahadetnamesi (certificate of origin), Packing List (İngilizce Çeki Listesi) Konşimento (Denizyolu, RORO) , CMR (Karayolu) veya Airway Bill (Havayolu), Sağlık Sertifikası (Gıda Ürünleri v.s. içindir)

Evrakları genelde gönderici ve alıcı onayı ile teslim alırız.