Tahran Nakliye
FXNAK Lojistik olarak; İran’ın Tahran şehrine uluslararası nakliyat hizmeti sunarız. Tahran nakliye üzerine firmamızın bünyesinde organizasyon yaptığı 13,60 tenteli, frigo, sal kasa, parsiyel, lowbed (gabari dışı ve ağır nakliye) çözümleri sunarız. İran’ın Resmi Başkenti Tahran’dır. Aynı zaman Türkiye’den İran’a giden ürünlerin büyük kısmı Tahran’a gitmektedir. Türkiye’nin Tahran’a ihracat yaptığı ürünleri incelediğinizde sanayi ürünleri (makine, elektronik ve elektrik fabrika ürünleri), elektronik malzemeler, gıda ürünleri gibi ürünler bulunur. Tahran bölgesel olarak harita konumunda İran’ın orta kısımlarında bulunur. Başkent olmasının nedenleri arasında da Merkezi konumunda yer almasından dolayıdır.

Tahran Karayolu TIR Nakliye

Türkiye’den Uluslararası nakliyat hizmetini Tahran nakliye olarak ağırlıklı Adana, Mersin, İstanbul, Gebze, Kocaeli, İzmit, İzmir, Antalya, Kayseri, Ankara, Konya, Hatay, Gaziantep bölgelerinden düzenli olarak Tahran karayolu tır nakliye yapmaktayız. CMR Sigortalı olarak gönderdiğimiz araçlar güven içerisinde Türkiye-İran karayolu nakliye ihtiyaçlarınıza doğru çözüm sunmaktayız. Tahran Sal Kasa TIR Taşıması: Bünyemizde yer alan SAL KASA dorseler ile Tahran’a yük teslim etmekteyiz. Lowbed araçlarımızla ağır nakliye çözümleri sunuyoruz. 13,60 tenteli araçlarımızla kuru yüklerinizin güvenle taşıması FXNAK Lojistik’tedir.

Tahran Frigo Nakliye

Düzenli olarak Türkiye – Tahran frigo araçlarımızla yüklerinizi CMR Sigortalı olarak zamanında teslim ederiz. Soğuk zincir ürünlerinin zamanında varışı için tüm operasyonel sürecin doğru yönetilmesiyle ihracat yaptığınız ürünlerin taze olarak varışını sağlamaktayız. Tahran frigo nakliye çözümlerimizde Türkiye’den adresten yükleme yapıp, Tahran varış gümrüğü ve adres teslim etmekteyiz. Frigo araçlarımız -18 derece ile +20 derece arasında çalışmaktadır. Ürünlerinin özelliğini koruma altına alarak yükleriniz alıcı firmalara kısa sürede ulaşır.

Türkiye – Tahran Parsiyel

Türkiye’nin İstanbul İlinde bulunan depomuzdan her hafta düzenli olarak 2 aracımız Çarşamba ve Cuma Günleri Tahran’a parsiyel çıkış yapmaktadır. Parça yüklerinizin zamanında adres, gümrük teslimi yapmaktayız. Firmamız ihracat ve ithalat firmalarının parsiyel taşımalarını Tahran’a yapar. Bireysel yükleri firmamız taşımamaktadır.