Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye

FXNAK Lojistik olarak; teknolojinin gelişimi ve taşımacılık ekipmanlarının daha modernleşmesine adapte olan hızlı ve düzenli bilgi akış sistemi ile Türkmenistan nakliye hizmetini müşteri odaklı  gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek pratik ve alternatifli Aşkabat başta olmak üzere Türkmenistan‘ın tüm bölgelerine parsiyel, komple, proje taşımacılığı sunarız.

Türkmenistan Nakliye TIR Şirketi

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye Faaliyetlerimiz

FXNAK Lojistik olarak; Uluslararası alanda bulunduğu faaliyet alanında marka haline gelmiş olan firmamız; geniş ve profesyonel acente ağı sistemi ile nakliye hizmetini sunar. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimleri müşteri hizmetine adepte eden ve yaptığı işte doğru zamanda, doğru yerde hızlı teslimat ilkesi ile hareket eden kuruluşuz. Anlaşmalı ve özmal araç filomuz ile Türkmenistan nakliye üzerine uzmanlaşmış bir kuruluşuz. Taleplerinizin hızlı ve alternatif lojistik çözümleri sunarız.

Fxnak Transport, Türki Cumhuriyetlerine ve Ortadoğu Bölgesinde bulunan lokasyon bazlı acente ağımızla, bünyemizde yer alan deneyimli personeli ve güvenilir sözleşmeli tedarikçileri ile komple tır ve parsiyel ithalat/ihracat Karayolu taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Ortadoğu Ülkelerine ve Türkî Cumhuriyetlerine düzenli olarak İstanbul depomuzdan parsiyel servisler sağlayan Fxnak Transport, Ortadoğu Ülkeleri olarak Suriye, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan, Katar,U.A.E. ve Asya Ülkeleri olarak İran, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistankara nakliye ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin  tüm şehrinden her hafta düzenli olarak  İstanbul depo çıkışlı  Erenköy gümrüğü yapılarak parsiyel karayolu servis imkânı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız ithalat, ihracat ve transit komple ve proje nakliye yanında anlaşmalı acente ile denizyolu ve havayolu olarak parsiyel servislerine yıllardır devam etmektedir. Türkmenistan nakliye fiyatları olarak en iyi fiyat (navlun) garantisi ile taşımacılık sunarız.

Türkmenistan Karayolu Parsiyel Nakliye

Türkmenistan Karayolu Nakliyat

İran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan üzeri olmak üzere alternatif olarak Türkmenistan’a karayolu parsiyel servis hizmeti sunarız. Asya Ülkelerinde karayolu, denizyolu, havayolu parsiyel çözümlerimiz olduğu gibi Türkmenistan ‘ın Aşkabat Başkenti olmak üzere Balkanabat, Taşoğuz, Kaka, Köhne Ürgenç, Mary, Bayramali, Merv, Nebit-Dağ, Tezen, Türkmenabat, Türkmenbaşı, Kumdağ, Hazar İllerine parsiyel teslimat yapmaktayız. İstanbul depomuzdan her hafta olarak Türkmen’e çıkış yapmaktayız.

Türkmenistan Frigo Nakliye

Frigo taşımacılığı tamamen uzmanlık isteyen lojistik, fiziksel dağıtım dalları arasındadır. FXNAK Lojistik olarak Türkmenistan frigo taşımacılık üzerine yıllardır tecrübe ve deneyimle uygun fiyat ve hızlı hizmet sunarız. Kurumsal frigo taşıma çözümlerimizde ihracat, ithalat reefer yüklerinizi düzenli Türkiye – Türkmenistan arası taşırız.

Türkmenistan Ağır Yük Taşımacılığı

Türkmenistan Nakliyat Fxnak Transport, karadan İran/ Bazargan üzerinden aktarmalı veya direk olarak Türmenistan’a lowbed hizmeti sunarız. Standart dışı yüklerin profesyonelce taşıyan firma aradığınızda Fxnak her zaman yanınızdadır. Türkmenistan ağır nakliye işlerinde uzman olan personelimiz işlerini düzenli takip ederek müşteriye bilgiler sunar. Bilginin doğru şekilde kullanılmasını sağlayan sistemimiz sayesinde müşterilerimizin rahatlığı odaklı çalışmalar yaparız.

Türkmenistan Karayolu Güzergah: Türkiye > Gürcistan karayolu ile > Azerbaycan varışı RORO Gemisi > Türkmenbaşı Limanı varışlıdır. Türkmenbaşı Limanına TIR Dorselerimiz gitmektedir. Türkmenistan nakliyat firmaları arasında araçları Gürcistan üzeri giden ender firmalar arasındayız.

Türkmenistan Nakliye Firmaları içinde en iyi müşteri hizmeti sunan markaların başında yer almaktayız.

Türkmenistan > Almanya Aynı Zamanda Almanya > Türkmenistan
Türkmenistan > Fransa Aynı Zamanda Fransa > Türkmenistan
Türkmenistan > Belçika Aynı Zamanda Belçika > Türkmenistan
Türkmenistan > Hollanda Aynı Zamanda Hollanda > Türkmenistan

Türkmenistan’a Özel Karayolu TIR Çözümlerimiz

  • Türkiye’den kapıdan teslim aldığımız yükleri Türkmenistan nakliye ile kapı teslimi yaparız.
  • Türkiye’den düzenli Türkmenistan parsiyel tır taşımacılık çözümleri
  • Türkmenistan nakliyat hizmetinde araç takibi
  • Türkmenistan’a yük taşımacılığında mesai günlerinde konum bilgisi
  • Azerbaycan RORO Gemisi ile Türkmenistan nakliyat hizmetinde Türkmenbaşı Limanı üzeri yük teslimatı
  • Türkmenistan taşımalarınıza özel evrak ve operasyonel süreç desteği