Ukrayna Nakliye

Ukrayna ile Türkiye arasında oluşan güven ortamı ve sıkı ticaret bağı nakliye sektörüne olumlu etkiler göstermektedir. Geçmişten günümüze Ukrayna nakliye şirketleri Türkiye’de Bulgaristan, Romanya üzeri taşıma yaparken RORO Taşımacılığının gelişimi ile Sakarya, Samsun ve Zonguldak’tan RORO seferleri Ukrayna’nın Odessa Limanı, Chernomorsk Limanı arası RORO Taşımacılığına başlandı. Bu süreç nakliye sektörüne kolaylık sağlamış ve düşük maliyetleri, çevreye duyarlı bir taşımacılık yöntemi ortaya koymuştur. Firmamızın kullanmış olduğu RORO hattı ile Ukrayna nakliye’de karayolu hizmetinde komple, frigo taşımacılığı, hava kargo, denizyolu, proje taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık gibi geniş hizmet yelpazesi sunmaktayız.

Ukrayna Karayolu Komple Nakliye

Ukrayna Nakliye

Karayolu ile standart tır içine sığan gabari içi yüklerinizi yıllık kontrat taşımacılığı veya spot olarak karşılamaktayız. Türkiye – Ukrayna arası servis hizmeti sunduğumuz gibi aynı zamanda Ukrayna – Türkiye ithalat ve Ukrayna – Irak arası transit teslimatlar yaparız. Ukrayna’nın Kiev, Harkov (Harkiv), Odessa (Odesa), Dnipropetrovsk (Dnipro), Donetsk gibi şehirlere teslimatlar yaparız.

Ukrayna Proje Taşımacılığı

Ukrayna Proje Nakliye

İnşaat Şirketlerinin, büyük makine firmalarının, üretici ve imalatçıların hammadde, yarı mamül ve bitmiş ürünlerinin tır dışına taşan veya tonajı ağır yüklerin Ukrayna proje nakliye hizmetimizle gerçekleştirmekteyiz. Talep etmiş olduğunuz yükün cinsi, ölçülerine göre uygun fiyatlandırma yapmaktayız. Proje nakliye’de hızlı ve kısa süreli zamanında teslimatlar ile adres teslimi taşımalar yaparız. Anlaşmalı olduğumuz RORO Şirketleriyle yüklerinizin zamanında teslim olması için sistem oluşturmaktayız.

Ukrayna Denizyolu Nakliye

Türkiye’den Ukrayna’nın Odessa Limanı’na komple full konteyner taşımacılığı yaparız. Türkiye içerisinde konteyner taşımacılığını adresten yüklerinizi alıp liman sahasına getirerek; gemi yüklemesi ve varış noktasına kadar tüm süreçleri kontrol altında tutarız. Gemi hizmetlerimiz içerisinde charter seferleri, RORO kiralama, denizyolu konteyner taşımacılığı gibi seçenekler sunarız.

Ukrayna Havayolu Taşımacılığı

Hava kargo sektörünün önde gelen markaları arasında bulunmaktayız. Dünya geneli lokasyon bazlı acente ağımızla yüklerinizi adrese kadar teslim ederiz.  Türkiye’nin İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Adana gibi Uluslararası hava kargoya imkan tanıyan havalimanlarından Ukrayna hattına hava teslimatları yaparız.

Ukrayna Havayolu Nakliye

Türkiye’den Ukrayna Hava Kargo Direkt Uçuşlar
Odesa Central havaalanı Zaporizhia havaalanı Ivano-Frankivsk havaalanı
Kiev havaalanları Kherson havaalanı Vinnytsia havaalanı
Lviv havaalanı Dnipro havaalanı
Kharkiv havaalanı Chernivtsi havaalanı