Ürdün Nakliye

FXNAK Lojistik; Türkiye’den düzenli şekilde Ürdün nakliye hizmetini kurumsal taşımacılık çözümleri sunarız. Ürdün’e lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş FXNAK , müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı standartlara yakın hizmet vermek, FXNAK Lojistik Hizmete sunacağımız tırlar Ürdün ve tüm bölgelerine ihracat ve ithalata taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, Ürdün’e her hafta belirli günlerde grupaj, komple yüklerle nakliye taşımacılık yük işlerimiz aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Ürdün’e uzman personeli deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Ürdün’e Taşımacılık Çözümlerimiz: Komple karayolu TIR yüklemesi, parsiyel tır taşımacılığı, gabari dışı ve ağır nakliye, havayolu ve denizyolu konteyner gibi geniş yelpaze ağı ve acentelerimizle hizmet sunarız. 

Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliye

Karayolu Komple Yüklerde , Ortadoğu Ülkeleri (Suriye , Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan, Katar, Dubai, Umman) ve Orta Asya ülkelerine(Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan) İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, , Mersin, Gaziantep, Adana, Hatay illerden başta olmak üzere tüm şehirlerden komple direk çıkış ve varış ihracat – ithalat yüklemelerine hizmet vermektedir.

Karayolu Parsiyel yüklerde, Ürdün ‘nün Amman , Zerka, Mafrak, Akabe bölgelerine komple ve parsiyel karayolu taşımacılık hizmeti sunan FXNAK her hafta düzenli olarak İstanbul deposundan Başta Amman olmak üzere tüm bölgelerine karayolu parsiyel taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

Ürdün Nakliye’de Türkiye için Gerekli Evraklar

Türkçe Fatura ( Türkiye’de Kullanılır )
Çeki Listesi ( Türk Gümrüklerinde Kullanılır )
İhracat Beyannamesi ( Türk Çıkış Gümrüğü İçin Kullanılır )

Ürdün Nakliye’de Ürdün için Gerekli Evraklar

Invoice
Packing List
ATR Euro 1 (Dolaşım sertifikası) veya Menşei Şahadetnamesi

Güzergah ve Transit Süre nasıldır?

Güzergah: Yükleme yeri – bağlı bulunduğunuz gümrükte gereken işlemler tamamlanır – Mersin Taşucu Limanı RORO Gemisi – Haifa Limanında araçlardan gemiden iner – Kral Hüseyin Gümrük kapısından Ürdün’e geçiş işlemleri tamamlanır – Teslim Adresine (komple yüklerde) parsiyelde ise bağlı olduğu gümrüğe boşaltma yapılır. Transıt Sure:5/6 gün arasıdır.

Amman Havayolu Nakliye

Ürdün Nakliye çözümlerimiz arasında yer alan Amman hava kargo servisine hemen ulaşın. Ürdün’ün Başkenti Amman ve en aktif havalimanı Amman Airport ‘tur. İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol şehirlerden Amman’a havayolu kargo hizmeti sunarız.

Amman Havayolu Nakliye

Ürdün Nakliye Hakkında S.S.S.

Ürdün Nakliye Karayolu Hizmeti Var mı?

Firmamız Mersin’den RO-RO ile Haifa / İsrail Limanı’na araçlarımız iner. Araçlarımız Ürdün‘e İsrail üzeri gitmektedir. 13,60 tenteli TIR ve sal kasa araçlarımızla sevkiyatlarımıza devam etmekteyiz.

Ürdün’e Transit Süre Kaç Gün?

Türkiye – Amman / Ürdün’e karayolu + RORO olarak araçlarımız 7 günde varış yapmaktadır. Yüklerinizin en hızlı ve güvenilir, ekonomik şekilde taşımalarını kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Ürdün Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Karayolu taşımacılığı her zaman denizyoluna oranla yüksek maliyetli taşımalardır. Karayolu firmaları içerisinde Ürdün nakliye fiyatları araştırmanızda firmamızın rekabetçi navlun ve uygun fiyat sunduğunu görebilirsiniz. Uzman olduğumuz hatlarda en iyi fiyatlar ile müşterilerimize fiyat avantajını sunmayı borç biliriz. Ürdün navlunları USD / Amerikan Doları şeklinde tahsil edilmektedir. Ürdün taşıma fiyatları almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Parsiyel Çıkışlarınız Nereden?

Ürdün’e karayolu parsiyel tır çıkışlarımız her hafta düzenli olarak İstanbul depomuzdan Erenköy gümrük olacak şekilde çıkış yapmaktadır. Gümrüğünü tamamlayan araçlarımız Mersin’den RORO ile çıkış yapar.