Ürdün Nakliye

Ürdün’e lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş FXNAK , müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı standartlara yakın hizmet vermek, FXNAK Lojistik Hizmete sunacığımız tırlar Ürdün ve tüm bölgelerine ihracat ve ithalat’a taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, Ürdün’e her hafta belirli günlerde grupaj,Komple yüklerle nakliye taşimaçılık yük işlerimiz aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Ürdün’e uzman personeli deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Ürdün Nakliye

Karayolu Komple Yüklerde , Ortadoğu Ülkeleri (Suriye , Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan,Katar,Dubai,Umman) ve Ortaasya ülkelerine(Gürcistan,Azerbaycan,Türkmenistan) İstanbul, Ankara,İzmir, Antalya, Konya, , Mersin, Gaziantep, Adana,Hatay illerden başta olmak üzere tüm şehirlerden komple direk çıkış ve varış ihracat – ithalat yüklemelerine hizmet vermektedir.

Karayolu Parsiyel Yüklerde,Ürdün ‘nün Amman , Zerka, Mafrak, Akabe bölgelerine komple ve parsiyel karayolu taşımacılık hizmeti sunan FXNAK her hafta düzenli olarak İstanbul deposundan Başta Amman olmak üzere tüm bölgelerine karayolu parsiyel taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

Ürdün Nakliye’de Türkiye için Gerekli Evraklar

Türkçe Fatura ( Türkiye’de Kullanılır )
Çeki Listesi ( Türk Gümrüklerinde Kullanılır )
İhracat Beyannamesi ( Türk Çıkış Gümrüğü İçin Kullanılır )

Ürdün Nakliye’de Ürdün için Gerekli Evraklar

Invoice
Packing List
Atr Euro 1 (Dolaşım sertifikası)

Ürdün Nakliye’de Güzergah ve Transit Süre nasıldır?

Güzergah: Yükleme yeri – bağlı bulunduğunuz gümrükte gereken işlemler tamamlanır – Mersin Taşucu Limanı RORO Gemisi – Haifa Limanında araçlardan gemiden iner – Kral Hüseyin Gümrük kapısından Ürdüne geçiş işlemleri tamamlanır – Teslim Adresine (komple yüklerde) parsiyelde ise baglı oldugu gümrüğe boşaltma yapılır.Transıt Sure:5/6 gün arasıdır.

Amman Havayolu Nakliye

Ürdün Nakliye çözümlerimiz arasında yer alan Amman hava kargo servisine hemen ulaşın. Ürdün’ün Başkenti Amman ve en aktif havalimanı Amman Airport ‘tur. İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol şehirlerden Amman’a havayolu kargo hizmeti sunarız.

Amman Havayolu Nakliye