Yunanistan Frigo

Türkiye Yunanistan frigo nakliye firmaları içerisinde kalitesini her zaman müşterileri için ön planda tutan FXNAK Lojistik Atina başta olmak üzere tüm şehirlerine teslimat yaparız. Özellikle Akdeniz ve Ege Bölgesinden Yunanistan frigo hizmetimizde yaş sebze ve meyve taşımaları yapmaktayız. Antalya, Mersin, Adana, Hatay civarından sürekli Yunanistan frigo tır taşımacılığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın istikrarlı şekilde ve express reefer yük nakliyesi ile müşteri memnuniyeti odaklı teslimatlar yapmaktayız.

Yunanistan Frigo Nakliye Fiyatları

Türkiye’den düzenli olarak Yunanistan’a taşıdığımız yüklerin navlunu piyasa şartlarına uygun, rekabet edilebilir düzeydedir. Her hafta olarak düzenli şekilde Yunanistan frigo fiyatları güncellenmektedir. Müşterilerimize rekabetçi navlun ile Türkiye’den yükleyen veya Yunanistan ithalat veya transit yüklerinizi 3. ülkelere ulaştırmaktayız. Yunanistan – Irak (Zaho, Erbil, Süleymaniye) teslimatından uygun fiyat talep edebilirsiniz. Yunanistan – İran arası navlunlarınızı bizden almanızı tavsiye ederiz.

Yunanistan’a Taşınan Yükler

Frigo, reefer, soğuk zincir taşımacılığında uzmanlık alanımız yaş sebze ve meyve, gıda ürünlerinin tamamı, yanıcısız hammadde, konserve, süt ürünleri, et ürünleri taşımaktayız. Zamanında soğuk zincir yüklerinizin teslimat güvencesi FXNAK Lojistik’tedir.

Yunanistan Frigo Nakliye Güzergah Bilgileri

Türkiye’nin Mersin, Adana, Hatay ve Antalya gibi Yaş sebze meyve merkezlerinden Yunanistan’a sevk edilecek ürünlerinizin hızlı ve sağlam teslim edilebilmesi için Yunanistan güzergahı şu şekildedir: Türkiye’nin İpsala Sınır Kapısından Yunanistan’a giriş yapan araçlarımız doğru şekilde ilerlemektedir ve hızlı teslim edilmektedir.

Yunanistan Frigo Hizmetlerimiz

  • Türkiye’den Yunanistan Frigo Taşımacılıkta Hızlı Teslimat
  • Kapıdan Kapıya Yunanistan frigo servislerimiz
  • Yunanistan’a CMR Sigortalı taşımacılık
  • Aracın günlük raporlaması