Suriye Nakliye

FXNAK Lojistik olarak; Suriye nakliye hizmetimiz içerisinde Cilvegözü nakliye (Bab-Al Hawa), Öncüpınar nakliye, Karkamış nakliye ile Suriye’nin iç bölgelerine kadar aktarma ve direk gibi servis imkanı sunar. Suriye savaşı başladıktan sonra dahi hizmetlerine durmadan devam eden FXNAK Lojistik; güvenli bölgelere teslimat yapar. Türkiye’nin güvenlik kontrolü olan bölgelere ihracat yüklerinizi taşırız.

FXNAK Lojistik olarak; lojistik ve uluslararası taşımacılık sektöründe %100 Türk Sermayesi ile faaliyet göstermektedir. Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerine Uluslararası Nakliyat hizmeti sunar. Çalıştığı ülkelerden bazıları şöyledir: (Suriye, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Yemen, Bahreyn, Kuveyt, Umman, İran, Afganistan, Pakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Bulgaristan, Ukrayna) olmak üzere; Proje yükü taşımacılığı, Kuru yük taşımacılığı, Denizyolu Konteynır ve diğer bütün tam kapasite/parsiyel bazda taşımacılıkta Uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti sunan müşterilerin ihtiyaçlarına göre taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Suriye için komple tır taşımacılık ve  hafif tonajlı yükler için C2 Belgeli kamyonet araçlarımızla.(Hatay, Adana, Mersin, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis Bölgesine hizmet vermekteyiz.) kara yolu olanaklarımızı kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Lojistik sektöründe  amacımız; size ithalat ve ihracatlarınız da rekabet gücünüzü ve karlılığınızı artıracak en iyi hizmetleri ve fiyatları sunmaktır. Ayrıca, istediğiniz ülkelere, istediğiniz tarihlerde yüklemelerinizi süratli ve en güvenli şekilde taşıyabiliriz.

Suriye Nakliye Fiyatları

FXNAK Lojistik Suriye Nakliye

FXNAK Lojistik olarak; rekabetçi Suriye nakliye fiyatları ile sizlerin taleplerine uygun lojistik çözümleri sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana Suriye hattında aktif taşımalarımıza durmadan devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı frigo, tenteli araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Suriye Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Bilindiği üzere Suriye’deki iç karışıklıklar nedeniyle Türkiye’den Suriye’ye yapılan karayolu nakliye hizmetleri güvenlik nedeniyle ancak tampon bölge olan Cilvegözü, Karkamış, Öncüpınar’a kadar taşıma yapılabiliyor. Daha sonra alıcı tüccar kendi imkânları ile Suriye plakalı araçlara aktararak adres teslim yapılmaktadır.

Taşınan ürünlere zarar vermeden en güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti veren FXNAK Lojistik ; istediğiniz miktarda yükü bir şehirden diğerine ya da başka bir ülkeye çok kısa bir süre içinde ulaştırabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma çalışmalarında teknolojik gelişmelerden faydalanır.

Suriye Nakliye’de İthalat Hizmeti Var mı?

Son zamanlarda Türkiye’den çıkan gümrük izinlerine bağlı olarak Suriye ithalat yapılmasına izin verilmektedir. Suriye’nin tampon bölgelerinden bazı ürünler Türkiye ithal veya Türkiye üzerinden transit olarak 3. Ülkelere taşınabilmektedir. Tamamen gümrükçünüzden alacağınız bu detayları çalıştığımız hatta ne kadar uzman olduğumuzu bilgi kapasitemiz ile görebilirsiniz. Suriye nakliyat hizmetinde uzun yıllardır Ortadoğu hattında lider kuruluş olma gururu ile taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Suriye Nakliye Teslimatlarında Taşınan Ürünler

 •  İçecek (enerji – meşrubat) nakliyesi
 •  Mobilya nakliyesi
 •  Makine ve aksamı nakliyesi
 •  Elektronik nakliyesi
 •  Yapı-inşaat ürünleri nakliyesi
 •  Tekstil nakliyesi
 • Un Taşımacılığı
 • Zeytinyağı Nakliyesi

Suriye Nakliye Hangi İllere Nakliyat Yapılmaktadır?

Komple ve grupaj nakliyatların her hafta yapıldığı Suriye nakliyat konusunda ilk sırada yer almaktadır. Haftanın belirli günlerinde yapılan nakliyat Suriye’nin Başlıca  nakliyat yapılan Suriye gümrük kapıları (Hatay Cilvegözü –  Babil Hawa), (Kilis Öncüpınar– Es Selame)

Suriye Nakliye’de Türkiye Çıkış Gümrüğü ve Yurtdışında Gerekli Evraklar

 • Türkçe Fatura ( Türkiye’de Kullanılacak )
 • Çeki Listesi (Türk Çıkış Gümrüğü İçin Kullanılır)
 • İhracat Beyannamesi ( Türk Çıkış Gümrüğü İçin Kullanılır )
 • İnvoice (Suriye Aktarması Sırasında Alıcıya Teslim Edilir.)
 • Menşei Şahadetnamesi (Suriye Tampon Bölgesinde Aktarma Sırasında Tüccara verilir)

Suriye’ye Nakliyat Hizmetlerimiz

 • Türkiye’den Suriye’ye Yardım yükü taşımacılığı
 • İstanbul, Ankara, Konya, Kayseri, Mersin, Adana, Hatay – Cilvegözü, Öncüpınar, Karkamış Sınır Kapılarına Teslimat
 • Afrin Bölgesinden Türkiye’ye İthalat Yük Taşımacılığı
 • Sınırkapılarına Uygun Navlun Desteği
 • Suriye Nakliye’de operasyonel destek ve süreç yönetimi
Suriye Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’dan yükleyen 13,60 tenteli Suriye’ye kuru yük taşıyan TIR aracımız İstanbul – Cilvegözü arası 900 USD ile 1.300 usd arası araç durumu, dönemsel fiyatlara göre navlunlar değişmektedir.

İstanbul – Öncüpınar Navlunu: 900 USD – 1.400,00 USD
Kocaeli – Öncüpınar (Bab-Al Esselam Kapısı) Suriye Tampon Bölgesi 800,00 USD – 1.400,00 USD
Ankara – Öncüpınar 700,00 USD – 1.250,00 USD
Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep Bölgelerinden Suriye nakliye fiyatları 500,00 USD ile 300,00 USD Bandındadır.

Suriye Nakliye Bölgeleri Nelerdir?

Türkiye’den Suriye’ye yapılan nakliye taşımaları önceki zamanlara göre değişmiş, Suriye’de meydana gelen iç savaş nedeniyle Tampon Bölgelere taşıma olmaya başlamıştır. Cilvegözü, Öncüpınar, Çobanbey, Karkamış Bölgelerine ve iç kısımlarına nakliye hizmeti sunulmaktadır.

Suriye Taşımaları İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

* Beyanname ve Türkçe Faturası
* Invoice (Yurtdışı Faturası İngilizce)
* Packing List (Yurtdışı Çeki Listesi İngilizce)
* Menşei Şahadetnamesi
* Sağlık Sertifikası